چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-22761
تعداد بازدید: 48بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴
<h2 align="justify"><span style="color: #000000; font-family: tahoma; font-size: small;"> سید جلال حسینی امروز در دقایق پایانی تمرین نفت تهران حاضر می شود تا با علیرضا منصوریان صحبت کند. </span></h2>

مدافع ملی پوش ایران که طی روزهای گذشته صحبت های زیادی درباره حضورش در پرسپولیس به گوش می رسید رسما از فکر حضورش در این تیم بیرون آمد و قرار است امروز با حضور در تمرین نفت تهران دقایقی با علیرضا منصوریان، سرمربی این تیم صحبت کند.

این بازیکن باتجربه که در طول هفته گذشته با تماس های از مدیران باشگاه پرسپولیس برای حضور در این تیم مواجه شد بعد از موضع گیری برانکو ایوانکوویچ برای پوشیدن پیراهن این تیم، از تصمیمش برای سرخپوش شدن منصرف شد.

این در حالی بود که مدیران پرسپولیس سعی داشتند با ترغیب این بازیکن برای سرخپوش شدن او را راضی به امضای قرارداد کنند در نهایت با صحبت هایی که برانکو در این رابطه انجام داده بود قید این تیم را برای فصل پانزدهم زد تا راهی نفت تهران شود.

مدافع ملی پوش سابق پرسپولیس پیشنهادی جدی از استقلال نیز داشت که تا آخرین لحظه به خاطر احترامی که برای هواداران پرسپولیس قائل بود پاسخی به آن نداد و در نهایت نیز ترجیح داد در لیگ پانزدهم زردپوش شود. او برای حضور در این تیم، امروز در تمرین نفت حاضر خواهد شد تا صحبت هایی با علیرضا منصوریان نیز داشته باشد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین