کد خبر: DT-21818
تعداد بازدید: 145بازدید
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> دبیر برگزاری جشن گلریزان بوشهر و مدیر بنیاد تعاون و حرفه‌آموزی و صنایع زندانیان استان بوشهر گفت: امسال جشن گلریزان در ۲۳ نقطه از استان بوشهر برگزار می‌شود.</span>

علی فقیه ظهر دوشنبه در نشست با مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر اظهار داشت: نیاز به مشارکت بیش از پیش فعالان رسانه در برگزاری هرچه باشکوه تر جشن‌های گلریزان احساس می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین اصحاب رسانه می‌توانند با نگاه ویژه به مقوله قانون‌گرائی اجتماعی و ارتقای سطح آگاهی عموم مردم از وقوع بسیاری پیشامدهای تلخی که هموطنان را در مسیر حبس قرار خواهد داد، جلوگیری کند.

عضو ستاد دیه استان بوشهر و دبیر برگزاری جشن گلریزان در شهرستان بوشهر در نشست با مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر اظهار داشت: ماه مبارک رضان فرصتی برای خیرین فراهم می‌‌کند تا بتوانند دستان نیازمندان را باز کنند.

فقیه افزود: با همکاری دستگاه قضا و اداره زندان‌های استان بوشهر هماهنگی لازم صورت گرفته است تا در این ماه مبارک فرصتی برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد فراهم شود.

مدیر بنیاد تعاون و حرفه‌آموزی و صنایع زندانیان استان بوشهر افزود: کمک‌های خیرین برای آزادی زندانیان غیر‌عمد در قالب جشن گلریزان اجرا می‌شود.

http://media.mehrnews.com/d/2015/06/29/4/1752877.jpg

 ۴۸ زندانی بوشهر در انتظار آزادی

دبیر برگزاری جشن گلریزان بوشهر عنوان کرد: با مشارکت خیرین آزادسازی زندانیان غیرعمد، امسال جشن گلریزان در ۲۳ نقطه از استان بوشهر برگزار می شود.

وی تصریح کرد: جشن گلریزان شامل دیه تصادف و حوادث کارگاهی، چک بلامحل، مهریه و نفقه است که بیشترین جرائم غیر عمد شامل دیه و مهریه است و امسال ۴۸ نفر از شهرستان بوشهر شامل این طرح می‌شوند.

این مقام مسئول اذعان داشت: بدهی امسال زندانیان جرائم غیر عمد در شهرستان بوشهر ۷۰ میلیارد ریال برآورد شده است که امیدواریم با پرداخت بخشی از این بدهی و دریافت رضایت شاکیان پرونده شرایط را برای آزاد سازی زندانیان غیرعمد فراهم شود.

دبیر برگزاری جشن گلریزان شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: از خیرین و مسئولان استانی درخواست دارم تا در این کار خیر همچون سال‌های گذشته مشارکت داشته باشند تا بتوانیم شاهد بازگشت زندانیان به آغوش گرم خانواده باشیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین