کد خبر: DT-33646
تعداد بازدید: 180بازدید
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۴
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان با تشریح تعقیب و گریز مسلحانه با سرکرده یک باند بزرگ مواد مخدر در جاده بوشهر- برازجان، خبر داد: شب گذشته و در جریان این درگیری، 40 کيلوگرم مواد مخدر کشف شد.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از «خلیج فارس»؛ سرهنگ وحيد زرين کلاه با بیان اینکه اقدامات اطلاعاتي حکایت از تلاش برای انتقال محموله مواد مخدر به استان توسط سرکرده یک باند داشت، افزود: در اين راستا  ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان پس از هماهنگي هاي انجام شده با مقام قضايي و با همکاري پليس شهرستان دشتستان، در قالب چند تيم ويژه به محورهاي تردد سوژه اعزام و آنها را تحت کنترل نامحسوس قرار دادند.

وی بيان داشت: ماموران پس از مشاهده خودرو حامل مواد مخدر در اتوبان بوشهر- برازجان، با علائم هشدار دهنده و تابلو ايست دستور توقف را صادر کردند، اما راننده هيچ گونه توجهي ننموده و با افزايش سرعت، سد کردن و برخورد با خودروي ماموران متواري شد.

وحيد زرين کلاه افزود: با توجه به شرايط پيش آمده، این قاچاقچي با حرکات مارپيچ و خطرناک و همچنين با حرکت رامسايد (خلاف جهت) در اتوبان قصد داشت از دست قانون متواري شود که ماموران برابر قانون بکارگيري سلاح و به ناچار يکي از لاستيک هاي خودرو حامل مواد مخدر را مورد اصابت تير قرار دادند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان بيان داشت: راننده حامل مواد مخدر کماکان بي توجه به وضعيت پيش آمده پس از ورود به يک راه فرعي و گذشتن از چند روستا با سرعت بالا در يک اقدام جنون آميز به سمت ماموران تيراندازي نمود که با عکس العمل ماموران که در تعقيب وي بودند مواجه شد.

سرهنگ زرين کلاه ادامه داد: علي رغم  پنچر شدن يکي از لاستيک هاي خودرو حامل مواد مخدر و به لحاظ تاريکي شب، قاچاقچي مذکور کماکان ادامه مسير داده و نهايتا در بيابان هاي اطراف يکي از روستاهای برازجان خودرو خود را رها کرده و قصد فرار داشت که ناگهان خود را در محاصره پليس مبارزه با مواد مخدر ديد.

زرين کلاه بيان داشت: قاچاقچي در این شرایط مجددا قصد تيراندازي به سوي ماموران را داشت که پلیس با اقدام ضربتی وی را خلع سلاح و دستگير کرد.

وي با بيان اينکه در بازرسي از خودرو توقيف شده مقدار ۴۰ کيلو گرم مواد مخدر از نوع ترياک کشف شد، گفت: متهم دستگير شده به همراه مواد مخدر مکشوفه جهت سير مراحل قانوني به پليس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین