کد خبر: DT-37951
تعداد بازدید: 34بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
تبهکاری 20 ساله برای فرار از محاصره پلیس دست به اسلحه شد که ماموران طی درگیری با وی از وقوع حادثه دلخراشی جلوگیری کردند.

چندی پیش ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۳۵آزادی در حین گشت زنی در خیابان صارمی فاز ۲ اکباتان به یکدستگاه خودرو ۴۰۵ سفید با دو نفر سرنشین مشکوک شده که پس از استعلام  شماره پلاک خودرو مشخص می شود که خودرو سرقتی است.

به دنبال این موضوع ماموران با هماهنگی مرکز پیام کلانتری به تعقیب وگریز و مراقبت خودرو اقدام می کنند و مشاهده می کنند که سرنشین خودرو پیاده شده و در حال سرقت از یکدستگاه خودرو پژو سفید رنگ پارک شده است.

بلافاصله ماموران جهت دستگیری آنها اقدام و راننده  به محض مشاهده پلیس در محل اقدام به کشیدن اسلحه کمری جنگی و مسلح نمودن اسلحه می‌کند که در همین حین ماموران با متهم در گیر او را مغلوب می‌کنند.

در ادمه دیگر متهم نیز که قصد فرار داشت دستگیر شد و  ماموران کلانتری در بازرسی از داخل خودرو ۲ دستگاه کامپیوتر مسروقه متعلق به  خودرو سمند و پژو ویک قبضه  اسلحه کمری با ۸ تیر کشف کردند.

متهمان پس از انتقال به کلانتری طی تحقیقات انجام شده اظهار داشتند با همدستی ۲ نفر دیگر اقدام به سرقت خودرو های مدل بالا می کنند و آن را به یک قاچاقچی در شهرستان های غربی کشور تحویل می‌دهند.

سرگرد علیرضا شعبانپور رئیس کلانتری ۱۳۵آزادی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل  و به همراه متهمان که حدودا ۲۰ سال سن داشتند و اموال مکشوفه  جهت سیر مراحل قانونی تحویل اداره یکم پلیس آگاهی فاتب شد.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین