شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 21
کد خبر: DT-3454
تعداد بازدید: 44بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳
<p>فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: استان بوشهر دارای وضعیت امنیتی مطلوبی است و این در حالی است که امسال جرائم در استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷ درصد کاهش دارد.</p>

سردار حیدر عباس‌زاده با بیان اینکه استان بوشهر دارای وضعیت امنیت مطلوبی است اظهار داشت: تعامل و همکاری مردم با پلیس سبب کاهش ناهنجاری‌ها، آسیب‌های اجتماعی و جرائم شده است.

وی با بیان اینکه ارتقا امنیت، افزایش نشاط و شادابی در استان بوشهر در پی داشته است تصریح کرد: اکنون استان بوشهر روند روبه رشد و پیشرفت در پیش دارد که فراهم شدن امنیت در ابعاد گوناگون این روند توسعه را پرشتاب‌تر کرده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کاهش ۱۷ درصدی جرائم در استان بوشهر خبرداد و گفت: امسال با تدبیر ویژه‌ای که اندیشه شد و با تعامل بیشتر مردم با پلیس سبب شد امسال جرائم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷ درصد کاهش داشته باشد.

عباس‌زاده با اشاره به اینکه ۱۰۵ درصد جرائم در استان بوشهر کشف شده بیان کرد: امسال ۱۰۵ درصد جرائم در حوزه‌های مختلف کشف شده که ۸۸ درصد آن مربوط به جرائم امسال و مابقی مربوط به سال قبل است.

وی از افزایش ۹۴ درصدی کشف مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: با تلاش شبانه‌روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر امسال تاکنون ۳ هزار و ۸۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر برای سوداگران مرگ ناامن است به تغییر مسیر ترانزیت مواد مخدر از استان بوشهر پرداخت و خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان بر قاچاقچیان اشرافیت کامل دارد که این مهم سبب شده به لحاظ ناامنی استان برای آنان، قاچاقچیان مسیر ترانزیت مواد مخدر را تغییر دهند./تسنیم

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین