شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-34660
تعداد بازدید: 73بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴
رئیس پلیس استان بوشهر گفت: با تلاش پلیس، امنیت در استان بوشهر افزایش یافته به‌گونه‌ای که در ۹ ماه گذشته جرائم خشن دراین استان ۳۰ درصد کاهش یافته است.
عباس‌زاده

به گزارش دلیران تنگستان،سردار حیدر عباس‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه با مخلان  امنیت و آسایش مردم به‌صورت جدی برخورد قانونی می‌شود اظهار داشت: ماموران انتظامی استان با تلاش شبانه‌روزی امنیت و احساس امنیت را افزایش داده‌اند به‌گونه‌ای که با هرگونه مخل امنیت و آسایش به‌صومرت جدی برخورد می‌شود.

وی با  اشاره به اینکه مسبب اختلاف و تنش در شبکه اجتماعی دستگیر شد گفت: شخصی که قصد داشت مردم دیگر مناطق را برای ایجاد تنش و اختلاف از طریق شبکه‌های اجتماعی جریحه‌دارکند ماموران انتظامی استان وی را دستگیر کردند و به مقامات قضایی استان بوشهر تحویل شد.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به کاهش جرائم خشن در استان بوشهر خاطرنشان کرد: با تلاش پلیس، امنیت در استان بوشهر افزایش یافت به‌گونه‌ای  که در ۹ ماه گذشته جرائم خشن در این استان ۳۰ درصد کاهش یافته است.

عباس‌زاده از کاهش تیراندازی و سرقت‌ در استان بوشهر خبرداد و گفت: در ۹ ماه امسال با فراهم شدن امنیت در استان بوشهر سرقت‌ها ۱۱ درصد کاهش داشته است.

وی بااشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر در این استان امنیت و آرامش را ازسوداگران مرگ گرفته به‌گونه‌ای که امکان جابجایی مواد مخدر و تردد خودروهای سوداگران مرگ نیست.

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف ۲٫۲ تن مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: در آخرین عملیاتی که پلیس مبارزه با مواد مخدر با سوداگران مرگ داشت در پی انجام چندین ماه کار اطلاعاتی بر روی باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر ضمن کشف ۸۰ کیلوگرم حشیش سرکرده این باند شناسایی و دستگیر شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین