دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-40155
تعداد بازدید: 99بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
رئیس اتاق عمل بیمارستان امام رضا (ع) مشهد، جدیدترین وضعیت جسمی آیت الله واعظ طبسی را تشریح کرد.
قاسم سلطانی – رئیس اتاق عمل بیمارستان امام رضا (ع) مشهد و عضو تیم درمانی آیت الله واعظ طبسی با پایدار دانستن وضعیت وی، اظهار داشت: مشکلی که در حال حاضر وجود دارد کمای عمیق آیت الله واعظ طبسی است.سلطانی با اشاره به انجام دیالیز برای آیت الله واعظ طبسی، اظهار کرد: توانسته ایم با داروهای کمکی، فشار خون وی را حفظ کنیم که قابل قبول است.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مدیر گروه بخش بیهوشی این دانشگاه گفت: علائم حیاتی آیت الله واعظ طبسی در حال حاضر نسبت به روزهای گذشته ثبات دارد اما در وضعیت بحرانی به سر می‌برند و نمی‌توان پیش بینی کرد که چه زمانی از وضعیت کما خارج شوند.

سلطانی با بیان اینکه وزیر بهداشت در نخستین ساعات در مشهد مقدس حضور یافت و برای هماهنگی‌ها و اقدامات لازم توصیه‌های لازم را دادند، افزود: تاکنون علاوه بر مسئولان استانی، مقامات کشوری از جمله حجت الاسلام محمدی گلپایگانی، جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و حجت الاسلام مجتبی خامنه ای از ایشان عیادت کردند.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مدیر گروه بخش بیهوشی این دانشگاه از همه خواست تا برای بهبود حال این عالم بزرگوار دعا کنند.

به گزارش وزارت بهداشت،  آیت الله واعظ طبسی نماینده رهبر معظم انقلاب در استان خراسان رضوی و تولیت آستان قدس رضوی، روز جمعه ۷ اسفند ماه پس از حضور در انتخابات و انداختن رای خود در صندوق رای واقع در حرم مقدس امام رضا(ع) دچار مشکل تنفسی شده و به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.

منبع: تسنیم
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین