یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-19366
تعداد بازدید: 68بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">مسافران بوشهری پرواز شماره 4085 شرکت هواپیمایی زاگرس در مسیر مشهد به بوشهر درحالی به مقصد رسیدن که بارهای همراه مسافران در فرودگاه مشهد جا مانده است.</p>

درحالی که مسافران پس از پیاده شده از هواپیما برای تحویل گرفتن بارهای همراه خود به قسمت مربوطه مراجعه کردند در کمال ناباوری به آنها اعلام شد که بار در فرودگاه مشهد جامانده است .

این امر افزون بر اینکه باعث غافلگیری مسافران شده است با انتقاد تند مسافران نیز روبرو شد.

نماینده شرکت هواپیمایی زاگرس در استان بوشهر با تایید عدم ارسال بار همراه مسافر گفت: گرمی هوا و وزن بالای هواپیما باعث شد که پرواز بدون بار مسافران انجام شود.

رسول خواجه یکشنبه شب درگفت وگو با ایرنا افزود:بدلیل درجه حرارت بالا یا باید پرواز با تاخیر انجام می شد و یا اینکه مقداری از وزن هوایپما سبک می شد که با تشخیص خلبان بار مسافران از هواپیما خارج و بدون حمل بار انجام شد.

وی تصریح کرد:این اقدام بدون اطلاع رسانی مسافران انجام شده که باعث ناراحتی آنان شده است.

خواجه اظهارداشت:باتوجه به هماهنگی انجام شده بار مسافران بوشهری یا از مشهد به تهران و از تهران به بوشهر ارسال می شود و یا با پرواز فردا شب مستقیم از مشهد به بوشهر انتقال داده خواهد شد.

وی یادآورشد: پرواز شماره ۴۰۸۵ با هواپیمای بوینگ ام دی ۱۶۰ مسافر را در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه از مشهد به بوشهر منتقل کرد که با نیم ساعت تاخیر مواجه شد.

منبع:ایرنا

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین