کد خبر: DT-31734
تعداد بازدید: 188بازدید
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۴
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: ثبت‌نام داوطلبان انتخابات در ۴ فرمانداری استان بوشهر انجام می‌شود.

سید اسماعیل موسویبه گزارش دلیران تنگستان به نقل از خبرنگار مهر، سید اسماعیل موسوی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس اطلاعیه‌های ستاد انتخابات کشور، ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از پنجشنبه ۲۶ آذر آغاز و تا دوم دی‌ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام مجلس خبرگان در فرمانداری بوشهر صورت می‌گیرد، اضافه کرد: داوطلبان با ارائه اصل شناسنامه عکس‌دار، چهار نسخه تصویر تمام صفحات شناسنامه و ۱۲ قطعه عکس و تکمیل پرسش‌نامه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

موسوی افزود: ثبت‌نام نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در فرمانداری بوشهر برای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم، در فرمانداری دشتی برای انتخابات حوزه دشتی و تنگستان، در فرمانداری دشتستان برای حوزه انتخابیه دشتستان و در فرمانداری بوشهر برای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم انجام می‌شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر با بیان اینکه ثبت‌نام نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۸ آذرماه تا چهارم دیماه انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: همچنین داوطلبان می توانند برای نام‌نویسی به ستاد انتخابات کشور مستقر در وزارت کشور مراجعه کنند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز هفتم اسفندماه، بیان کرد: شرایط برگزاری انتخابات باشکوه و پرشور در استان بوشهر فراهم است و امسال نیز شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات خواهیم بود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین