دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-27251
تعداد بازدید: 82بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴
تیم ملی والیبال ایران در نهمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی 2015 مقابل استرالیا مغلوب شد.

خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال ایران در نهمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۵ از ساعت ۱۲:۴۰ به وقت تهران و در سالن متروپلیتن مقابل استرالیا قرار گرفت که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۷ بر ۲۵ ، ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۲ به سود استرالیا تمام شد.

کواچ برای شروع بازی از محمودی، معروف، موسوی، غلامی، قائمی، عبادی پور، مرندی استفاده کرد. بازی را هر دو تیم پایاپایی آغاز کردند، اما در ادامه ایران موفق شد اختلاف ۳ امتیازی با استرالیا ایجاد کند تا در امتیاز ۱۳ بر ۱۰ به سود ایران، سانتیلی سرمربی استرالیا در خواست وقت استراحت کند. در امتیاز ۲۰ بر ۱۸ به سود ایران معروف جای خود را به مهدوی داد. سرمربی استرالیا هم در این ست تغییرات زیادی در ترکیب تیم خود ایجاد کرد تا نتیجه را به سود خود رقم بزند. در امتیاز ۲۲ تیم ها به تساوی رسیدند تا معروف به جای خود بازگردد. در امتیاز ۲۶ بر ۲۵ به سود استرالیا کواچ درخواست وقت استراحت کرد. این ست با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به سود استرالیا تمام شد تا این تیم آسیایی دومین پیروزی خود در جام جهانی ۲۰۱۵ را جشن بگیرد.

برای شروع ست دوم هم تغییری در ترکیب اولیه ایران ایجاد نشد. ست دوم را با وجود حمایت تماشاگران ایرانی از بازیکنان، استرالیایی ها بهتر آغاز کردند، اما در امتیاز ۶ هر دو تیم به تساوی رسیدند. داور مسابقه بارها با تصمیمات عجیب خود تمرکز بازیکنان را برهم می زد و همین امر موجب شد تا در امتیاز ۸ بر ۶ به سود استرالیا تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند. در امتیاز ۸ بر ۷ به سود استرالیا عبادی پور جای خود را به میرزاجانپور داد. در امتیاز ۱۶ بر ۱۳ به سود استرالیا تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. مهدی در امتیاز ۱۷ بر ۱۵ جایگزین معروف شد. در ادامه تیم ها در امتیاز ۱۹ برابر شدند تا سانتیلی، سرمربی استرالیا درخواست وقت استراحت کند. در امتیاز ۲۰ بر ۱۹ به سود استرالیا معروف به جای خود بازگشت؛ همچنین پس از آن سامان فائزی جایگزین غلامی شد. زمانی که ایران با سرویس اشتباه معروف و در امتیاز بعدی با دریافت اشتباه مرندی با نتیجه ۲۲ بر ۲۰ از حریف خود عقب افتاد کواچ درخواست وقت استراحت فنی کرد و پس از آن تیم ها در امتیاز ۲۴ به تساوی رسیدند. ست دوم هم با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به سود سبزپوشان استرالیا تمام شد.

برای شروع ست سوم میرزاجانپور از ابتدا جایگزین عبادی پور شد و در ترکیب اصلی قرار گرفت. ضمن اینکه علیزاده هم جایگزین مرندی شد.  همچنین فائزی بجای عادل غلامی در ترکیب قرار گرفت. بازهم استرالیایی ها بهتر از ایران بازی را آغاز کردند و توانستند با نتیجه ۸ بر ۴ از ایران پیش بیفتند. استرالیایی ها به خوبی از دست مدافعان ایران برای امتیازگیری استفاده می کردند و همین عامل موجب شد تا نتیجه بازی در ست سوم ۱۴ بر ۱۰ شود. در امتیاز ۱۶ بر ۱۲ به سود استرالیا تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود شاگردان سانتیلی تمام شد تا ششمین شکست ایران در جام جهانی ۲۰۱۵ مقابل تیمی آسیایی ثبت شود.

تیم ایران فردا در دهمین مسابقه خود باید به مصاف کانادا برود؛ کانادا امروز موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر ونزوئلا را شکست دهد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین