کد خبر: DT-45793
تعداد بازدید: 553بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۵
جزئیات جدید قتل : کودک 9 ساله که شب گذشته در تیراندازی مصدوم شده بود جان باخت. / منبع : ایینه جم

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جم پیرامون جزئیات جدید تیراندازی شب گذشته در شهر ریز  اظهار داشت: متاسفانه پسر بچه ۹ ساله هم بر اثر شدت جراحت وارد شده بر اثر اصابت تیر به مغز وی ، دچار مرگ مغزی شد و در بیمارستان خلیج فارس فوت نمود.

حجت الاسلام عباس فقیه در زمینه قتل حاج حسین یوسفی نیز بیان داشت: براساس بررسی های اولیه وی بر اثر اصابت شش گلوله به دست و قلب و سر و گردن و شقیقه  به قتل رسیده است هر چند نظریه قطعی پس از کالبدگشایی اعلام خواهد گردید.

دادستان جم خاطرنشان کرد: جنازه مقتولان به دستور مقام قضایی، به پزشکی قانونی استان منتقل شده است تا با کالبدگشایی و بررسی های پزشکی نحوه و علت قتل به صورت دقیق و کارشناسی اعلام گردد.

فقیه در زمینه آخرین اقدامات پلیس نیز گفت: پلیس هنوز موفق به شناسایی قاتلین نشده است.

وی اضافه کرد: پلیس با اخذ دستور از مقام قضایی به بررسی و تحقیق در زمینه سرنخ های موجود مشغول می باشد و اخبار تکمیلی به صورت رسمی اعلام می گردد.

خبر اولیه: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جم گفت : دستورات لازم در زمینه قتل شب گذشته صادر شده است و پلیس به جد پیگیر موضوع است.

حجت الاسلام عباس فقیه در گفتگو با خبرنگار آینه جم اظهار داشت: ساعتی پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در شهر ریز دو نفر ناشناس به سمت یکی از نمازگزاران که از مسجد خارج شده بود با اسلحه، تیر اندازی می کنند.

وی افزود: هدف تیراندازی حاج حسین یوسفی بوده است که به ضرب گلوله افراد ناشناس متاسفانه به قتل می رسد.
فقیه ادامه داد : هنوز از انگيزه و هويت مهاجمان اطلاعات دقیقی در دست نيست.

دادستان جم بیان داشت: دستورات لازم در راستای شناسایی مظنونین براساس مشاهدات گزارش شده صادر گردیده است و پلیس نیز با تمام نیرو فعالیت های پلیسی خود را آغاز نموده است.
حجت الاسلام فقیه خاطرنشان کرد: در این حادثه متاسفانه پسر بچه ۹ ساله ای که در منزل مجاور مسجد زندگی می کرده است و با کمانه کردن دو عدد از گلوله ها و اصابت به وی نیز مجروح گردیده که فعالیت‌های پزشکی در بیمارستان توحید جم پاسخگو نبوده و به مرکز استان اعزام گردیده است و بر اساس اظهارات پزشک معالج ایشان، وضعیت ایشان بسیار وخیم گزارش گردیده است.
دادستان جم با بیان اینکه از لحظه وقوع حادثه دستورات لازم صادر گردیده است و پلیس نیز به صورت جدی عملیات شناسایی را آغاز نموده است از شهروندان درخواست نمود به شایعات دامن نزده و آرامش خود را حفظ نمایند.

دادستان جم در زمینه شناسایی قاتل نیز گفت : هر چند بعضی از سایت های خبری و شبکه های اجتماعی بیان داشته اند مهاجمین شناسایی شده اند این مطلب کذب است فقیه بیان داشت : دو مظنون در این زمینه دستگیر شده است.

 

 

تصاویر بعد از حادثه تیراندازی:

http://s6.picofile.com/file/8258434292/IMG_20160702_WA0022.jpghttp://s6.picofile.com/file/8258434242/IMG_20160702_WA0021.jpg

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین