کد خبر: DT-29689
تعداد بازدید: 58بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: برای تکمیل 36 پروژه ورزشی نیمه تمام این استان به 700 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.</p>

احمد بهروزیانفر روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش افزود: اعتبارهای عمرانی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر در سال گذشته ۴۷۰ میلیارد ریال بود که از این میزان ۳۶۰ میلیارد ریال آن تخصیص پیدا کرد.
وی در ارتباط با پروژه های ورزشی در دست احداث استان بوشهر بیان کرد: مراحل پایانی کار احداث مجتمع ورزشی شهرستان کنگان با ۱۵۰ میلیارد ریال از اعتبارهای سفر مقام معظم رهبری در حال انجام است و بزودی به بهره برداری خواهد رسید.
بهروزیان فر بیان داشت: این مجموعه به عنوان یکی از مجتمع های بزرگ ورزشی در جنوب کشور شامل سالن یکهزار و ۵۰۰ نفری، زمین چمن، خوابگاه و سالن سقف کوتاه است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: عملیات احداث هفت استخر نیز در شهرستان های استان بوشهر در دست اجرا است که برای تکمیل هر کدام از آنها ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
وی همچنین با اشاره به نام گذاری ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بوشهر به نام شهید نادر مهدوی ( شهید شاخص کشور در سال ۹۴)بیان کرد: عملیات احداث این ورزشگاه تاکنون ۷۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیداوریم فاز نخست آن تا پایان سال جاری به اتمام برسد.
بهروزیان فر تصریح کرد: پیست تارتان و اسکوربورد این ورزشگاه در سال آینده نصب خواهد شد.
وی گفت: در قالب طرح احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال در روستاهای بالای یکهزار نفر جمعیت ( سال ۹۳) و روستاهای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت( سال ۹۴) تا پایان سال جاری تعداد ۲۵۸ زمین چمن مصنوعی فوتبال در استان به بهره برداری خواهد رسید.
بهروزیان فر یادآور شد: با توجه به اینکه بیشترین توسعه فضاهای ورزشی در سطح روستاها شکل گرفته در سطح شهرها ویژه مرکز شهرستان ها سرانه فضای ورزشی بسیار پایین است.
وی بیان کرد: انتظار می رود با اجرای پروژه های مهم ورزشی پیش بینی شده سرانه ورزشی در سطح شهرها نیز به میزان مطلوبی برسد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه تیم داری وظیفه اداره کل ورزش و جوانان نیست ادامه داد: تاکنون چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال به تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر و ۸۰۰ میلیون ریال به هر کدام از دو تیم کارگر بنه گز و پرسپولیس گناوه پرداخت شده است.
وی تاکید کرد: تاکنون همه قول هایی را که برای حمایت از ورزش استان داده شده بود، عملی کرده ایم.
بهروزیان فر گفت: احداث رختکن و سکو تماشاچیان در زمین شماره دو استادیوم شهید بهشتی و همچنین تکمیل سکو تماشاچیان در ضلع جنوبی زمین شماره یک استادیوم شهید بهشتی از جمله پروژه هایی است که در هفته تربیت بدنی و ورزش به بهره برداری رسید.
وی در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال بانوان دلوار کشتی نیز گفت: در هر لحظه آماده کمک مالی به این تیم هستیم ولی با توجه به اینکه وضعیت تیم نامشخص است در زمان حاضر نمی توانیم به این تیم کمک کنیم.
بهروزیان فر با بیان اینکه برای حمایت از ورزش بانوان اهتمام ویژه داریم افزود: تیم لیگ برتری دلوار کشتی یک تیم در مالکیت بخش خصوصی است ولی با این وجود تمام تلاش خود را برای حفظ سهمیه استان به کار گرفته ایم.
وی اظهارکرد:از سوی مدیریت این تیم عملکرد مطلوبی صورت نمی گیرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین