شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-20172
تعداد بازدید: 77بازدید
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
<div class="subtitle">به زودی موج جدیدی از تغییرات فرمانداران در استان بوشهر رقم می خورد تا چهره هایی البته آشنا فضای شهرستان های شمالی و جنوبی استان را به خود معطوف دارد.</div>
به زودی موج جدیدی از تغییرات فرمانداران در استان بوشهر رقم می خورد تا  چهره هایی البته آشنا فضای شهرستان های شمالی و جنوبی استان را به خود معطوف دارد.

بر اساس این گزارش ؛ هر چند فرمانداران عسلویه ، جم و دیلم در لیست اولیه تغییرات استاندار بوشهر قرار گرفته است اما به جزء فرماندار جم که با مخالفت بخشی از نخبگان و امام جمعه  محترم این شهر برای تغییر وی همراه بوده است چندان کنشی از طرف مردم و ائمه جمعه سایر شهرستان های استان دیده نشده است.

اخبار دریافتی نشان می دهد که به زودی نادری فرماندار کنونی جم که سابقه بخشداری عسلویه  پیش از ارتقاء آن به شهرستان داشته است به این شهرستان می رود تا جایگزین اسماعیلی در این سمت گردد.

برای فرمانداری شهرستان جم نیز سید علی پاک نژاد معاون سیاسی امنیتی شهرستان دیر در نظر گرفته شده است .

اسماعیلی فرماندار عسلویه نیز جنوبی ترین شهرستان استان را ترک می کند تا به شمالی ترین شهرستان استان _ دیلم _ برسد و سکان هدایت فرمانداری این شهرستان را بدست گیرد.
قاسم قائدی نیز از فرمانداری دیلم جدا می شود تا در یکی از معاونت های استانداری به عنوان مدیرکل معارفه شود .

البته فرمانداران دو شهرستان دیگر استان نیز در زمره تغییرات قرار گرفته اند که به زودی و پس از مشخص شدن دقیق وضعیت آنها اطلاع رسانی می شود .//سوک

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین