کد خبر: DT-48320
تعداد بازدید: 102بازدید
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۵
مدیر بهره‌برداری فازهای 2 و 3 پارس جنوبی خبر داد
مدیر بهره‌برداری فازهای 2 و 3 پارس جنوبی از تولید 9 میلیارد متر مکعب گاز در فازهای 2 و 3 پارس جنوبی خبر داد.

محمد سعیدیان بعد از ظهر امروز در بازدید از فازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی اظهار داشت: پارس جنوبی از مناطق مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت و گاز است و اقدامات مهمی برای توسعه و پیشرفت این منطقه انجام گرفته است.

  وی افزود: فازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی در راستای تامین گاز کشور و تولید سایر محصولات جانبی اهتمام جدی دارد و تاکنون برنامه‌ریزی مناسبی برای این مهم صورت گرفته است.

مدیر بهره‌برداری فازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی با اشاره به تولیدات گوگرد در این فازها خاطر نشان کرد: بر اساس آمار و ارقام موجود، از ابتدای سال جاری تا ابتدای شهریور بیش از ۵۷ هزار تن گوگرد در فازهای ۲ و ۳ و پالایشگاه دوم پارس جنوبی تولید و صادر شده است.

سعیدیان از تولید ۹ میلیارد متر مکعب گاز در فازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی خبر داد و ابراز داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه بیش از ۸ میلیارد و ۹۲۶ میلیون متر مکعب گاز در فازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی تولید شده است.

 مدیر بهره‌برداری فازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی از تولید ۱۰٫۷ میلیون بشکه میعانات گازی در فازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی خبر داد و گفت: این میزان میعانات گازی در سال جاری از ابتدای سال تا ابتدای شهریور محقق شده است.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین