کد خبر: DT-36207
تعداد بازدید: 299بازدید
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۴
امام جمعه اهرم:
امام جمعه اهرم گفت: رهبر معظم انقلاب در نامه خود به عقب‌نشینی دشمنان اشاره کرده و خاطرنشان کردند باید مراقب دشمن بود؛ چراکه دشمن عهدشکن، دروغگو و اهل خلف وعده است، لذا اعتماد به دشمن شایسته نیست.

حجت‌الاسلام عیسی راستگو در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اهرم، با اشاره به نامه رئیس‌جمهور به رهبر معظم انقلاب در مورد پرونده هسته‌ای، اظهار داشت: موفقیت در مذاکرات هسته‌ای، دشمنان را از تهدید و تحریم ایران اسلامی مأیوس کرده است.

وی افزود: پاسخ رهبر انقلاب به رئیس‌جمهور نیز کوتاه و پرمحتوا و بیانگر نظر رهبر معظم انقلاب در مورد برجام بود.

امام جمعه اهرم بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در نامه خود به عقب‌نشینی دشمنان اشاره کرده و خاطرنشان کردند باید مراقب دشمن بود؛ چراکه دشمن عهدشکن، دروغگو و اهل خلف وعده است، لذا اعتماد به دشمن شایسته نیست.

راستگو با بیان اینکه در قضیه برجام، هزینه زیادی پرداخت شده، لذا نباید این‌گونه تحلیل شود که دشمن به ایران لطف کرده است، گفت: حل مشکلات اقتصادی کشور در گرو تلاش و خردمندی است که امید گشایش اقتصادی و رفع تحریم‌ها به امید دشمنان، یک امید واهی است.

امام جمعه اهرم با اشاره به نقش مهم شورای نگهبان، اظهار داشت: شورای نگهبان از نهادهای اساسی نظام، ناظر بر انتخابات و حافظ شرع اسلام است.

راستگو ادامه داد: شورای نگهبان علاوه‌بر اینکه صلاحیت کاندیداها را برای انتخابات بررسی می‌کند، ناظر بر انتخابات مجلس هم هست و کسانی که واجد شرایط نیستند را اجازه نمی‌دهد به مجلس ورود کنند.

امام جمعه اهرم خاطرنشان کرد: توصیه امام به شورای نگهبان این بود، در مأموریت خود ملاحظه اشخاص و گروه‌های انحرافی را نکنند و از وظیفه خود نسبت به اسلام و نظام اسلامی کوتاه نیایند.

راستگو در پایان گفت: همه باید مطیع قانون باشیم و جایگاه شورای نگهبان را تضعیف نکنیم. / منبع: تنگستان نما

در حاشیه : حجت الاسلام عباس فقیه دادستان شهرستان جم و کاندید حوزه دشتی و تنگستان دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز در نماز جمعه این هفته شهر اهرم حضور داشتند.

۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۳۷۰۸ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۳۷۱۸ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۳۷۴۳ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۳۸۰۶ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۳۸۲۶ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۳۸۴۵ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۳۹۱۷ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۳۹۴۰ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۳۹۴۹ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۵۸۵۷ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۵۹۰۴ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۵۹۱۴ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۵۹۲۰ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۲۵۹۵۱ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۳۰۹۴۲ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۳۰۹۵۱ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۲_۱۳۱۰۱۷ (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 2 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
دلیران دشتی و تنگستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳ بهمن ۱۳۹۴ در ۱:۲۷ ق.ظ
انشاءالله که جناب حجت الاسلام فقیه با رای مردم تنگستان برن به مجلس
انقلابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۷ ق.ظ
درود بر حاج آقا فقیه مرد اعتدال
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین