کد خبر: DT-26112
تعداد بازدید: 85بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴
<div class="subtitle">وی بیان کرد : مردم استان این توقع را دارند که استان در مسیر پیشرفت و توسعه با همه توانمندی هایی که دارد حرکت کند، و امیدواریم با مدیریت جدی و تعالی و پویایی که از این مجموعه سراغ داریم، شاهد پیشرفت این اداره و استان باشیم.</div>
آیین تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم دیوان محاسبات استان بوشهر انجام شد .

در این آیین که با حضور معاون پارلمانی دیوان محاسبات کشور و نماینده بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد از زحمات فخرایی مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان تجلیل، و حسینی به عنوان مدیر جدید این اداره کل منصوب شد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در این مراسم که بعد ظهر روز پنج شنبه انجام شد اظهار کرد : پیشرفت و توسعه استان بوشهر متناسب با ظرفیت‌هایش باشد

عبدالکریم جمیری با تاکید بر استفاده شایسته از افراد و نیروها گفت: باید از نیروی انسانی خود به شایسته ترین وضع استفاده کنیم.

وی ضمن تقدیر از تلاش های فخرایی مدیر کل سابق اداره کل دیوان محاسبات بوشهر و آرزوی موفقیت برای حسینی مدیر کل جدید این اداره عنوان کرد : با توجه به شرایطی که استان بوشهر دارد امیدوارم این مدیر کل در استان بوشهر بهتر از سایر استان‌ها، به ماموریت خود عمل، و کارنامه بهتری از خود به جا گذارد.

جمیری با بیان اینکه کادر دیوار محاسبات یک کادر سالم، با صلابت و جوان است و کار شایسته را به بهترین نحو انجام می دهند، ابراز داشت: در استان بوشهر شرایط بسیار خوبی حاکم است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: در حوزه مدیریت یک مدیر مهمترین نقش انجام شایسته وظایف از سوی مدیر و کارمندان آن اداره است؛ اگر یک مدیر بتواند روابط خوبی را بین کارمندان خود برقرار کرده و از نظرات آنان استفاده کند، قطعاً می تواند به بهترین نحو آن اداره را مدیریت کند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه عدم شناسایی توانایی کارمندان یک اداره، کار را برای مدیر مشکل می کند، ادامه داد: اگر به تناسب از توان و نیروی پرسنل یک اداره استفاده صورت نگیرد قطعاً سخت‌ترین و دشوارترین مدیرت شکل می گیرد.

جمیری توجه به استعداد نیروها را یکی از مهمترین کارهای مدیر عنوان کرد، و بیان داشت: مهمترین موضوع که باید مد نظر باشد این است که عزیزان پرتوان و تحصیل کرده ما شاهد باشند که در حد اعلای توجه از استعداد آنها به نحو شایسته استفاده می شود.

وی اضافه کرد: نکته دیگر این است که شما عزیزان در پیشرفت استان بسیار می توانید نقش داشته باشید و به عنوان کارشناس، عیب ها را پیدا کرده و منتقل کنید تا نظرات شما را پیگیری نماییم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی همچنین بیان کرد : مردم استان این توقع را دارند که استان در مسیر پیشرفت و توسعه با همه توانمندی هایی که دارد حرکت کند، و امیدواریم با مدیریت جدی و تعالی و پویایی که از این مجموعه سراغ داریم، شاهد پیشرفت این اداره و استان باشیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین