کد خبر: DT-50066
تعداد بازدید: 419بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵
به گزارش دلیران تنگستان به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ،طی مراسمی با حضور مدیرکل زندانهای استان واعضای شورای اداری ومدیران زندانهای استان از زحمات محمود حسینی رییس کانون اصلاح و تربیت بوشهر تقدیر وحسین اسفندیاری به عنوان رییس جدید کانون اصلاح وتربیت بوشهر معرفی گردید.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ،طی مراسمی با حضور مدیرکل زندانهای استان واعضای شورای اداری  ومدیران زندانهای استان از زحمات محمود حسینی  رییس کانون اصلاح و تربیت بوشهر تقدیر وحسین اسفندیاری به عنوان رییس جدید  کانون اصلاح وتربیت بوشهر معرفی گردید.

ابتدا پس از تلاوت کلام وحی محمود حسینی با ارائه گزارشی از تمامی فعالیت هایی که در مدت شش سال حضورش در کانون به عنوان مدیرکانون انجام داده بود پرداخت و در ادامه از تمامی کسانی که در این مدت با وی همکاری داشته اند تقدیر و تشکر کردوی گفت: دراین چند سال حضورم درکانون با تمام دستگاه های فرهنگی وآموزشی ومحاکم قضایی استان تعامل وهمکاری خوبی انجام دادیم که ثمره آن کاهش جمعیت کیفری فعلی مددجویان کانون میباشد.

در ادامه حمید رضا حیدری مدیرکل زندانهای استان ضمن قدردانی از زحمات چند ساله محمود حسینی گفت:باتوجه به این که ایشان درپست معاون سلامت اداره کل معرفی گردیده است لازم می دانم از عملکرد خوب جناب حسینی در زمان تصدی مدیریت کانون تقدیرنمایم.

در پایان این مراسم با اهداء هدایا و لوح تقدیر از طرف مدیر کل ، معاونین و کارکنان کانون اززحمات محمود حسینی تقدیر وحسین اسفندیاری  به عنوان رییس کانون اصلاح وتربیت معرفی شد.

08787877878

تودیع و معارفه رئیس کانون اصلاح و تربیت استان بوشهر 07

تودیع و معارفه رئیس کانون اصلاح و تربیت استان بوشهر 065665

تودیع و معارفه رئیس کانون اصلاح و تربیت استان بوشهر 0212121

تودیع و معارفه رئیس کانون اصلاح و تربیت استان بوشهر 0565665

تودیع و معارفه رئیس کانون اصلاح و تربیت استان بوشهر 0656565

تودیع و معارفه رئیس کانون اصلاح و تربیت استان بوشهر

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین