کد خبر: DT-26139
تعداد بازدید: 63بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴
این گروه از اصلاح طلبان عقیده دارند با رد صلاحیت احتمالی چهره های حاشیه دار می توان فشارها را بر شورای نگهبان افزایش داد تا بتوان سهم بیشتری در آینده سیاسی ایران در اختیار گرفت!

شنیده ها حاکیست برخی چهره های تندروی اصلاح طلب در استان بوشهر با تشویق چندتن از سیاسیون و افراد نزدیک به خود که دارای پرونده و حتی محکومیت هایی هستند از آنان خواستند برای نام نویسی و کاندیداتوری در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی اقدام کنند تا بتوان برای شورای نگهبان هزینه سازی کرد.

گفته می شود اخیرا چندتن از تندروهای اصلاحات ضمن رایزنی با بعضی چهره هایی که در جریانات گذشته حاشیه هایی برای نظام ایجاد کرده و حتی برخی از آنان دارای پرونده هستند خواسته اند در انتخابات پیش روی مجلس کاندیدا شوند.

بر اساس این شنیده ها، تندروها عقیده دارند حضور این افراد در زمان نام نویسی و عدم احراز صلاحیت آنان موجب ایجاد هزینه برای شورای نگهبان و تحت فشار قرار دادن این نهاد انقلابی می شود.

این بخش از اصلاح طلبان که این روزها جایگاهی در بین نیروهای حامی دولت هم ندارند با ابراز ناامیدی از مدیران دولتی در استان بوشهر عقیده دارند هر طور که شده باید در مجلس آینده از استان بوشهر نماینده داشته باشند.

البته چنین سیاستی از مرکز به آن ها دیکته شده و به نظر می رسد سیاست کلی تندروها در سراسر کشور هزینه سازی برای شورای نگهبان در راستای بهره برداری سیاسی از فضای به وجود آمده در انتخابات مجلس دهم باشند.

شنیده های موثق “بوشهرنیوز” حاکیست، این گروه از اصلاح طلبان عقیده دارند با رد صلاحیت احتمالی چهره های حاشیه دار می توان فشارها را بر شورای نگهبان افزایش داد تا بتوان سهم بیشتری در آینده سیاسی ایران در اختیار گرفت!

به گزارش “بوشهرنیوز” انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اسفندماه امسال در سراسر کشور برگزار خواهد شد و گروه ها و طیف های سیاسی از مدت ها قبل رایزنی ها برای حضوری موثر در این انتخابات را آغاز کرده اند.

 

منبع: بوشهرنیوز
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین