کد خبر: DT-48311
تعداد بازدید: 106بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
امام جمعه دلوار:
این همایش روز سه شنبه 16 شهریور ماه در زادگاه آن شهید سرافراز و در سالن ورزشی شهید جمادی با حضور وزیر محترم اطلاعات حجت الاسلام و المسلمین علوی ؛آیت الله صفایی بوشهری نماینده معزز مقام معظم رهبری در استان و استاندار محترم بوشهر و سایر شخصیت ها و چهره های کشوری و استانیبرگزار خواهد شد.

همزمان با یکصدو یکمین سالروز شهادت سردار مجاهد و استکبار ستیز شهید رییسعلی دلواری ستاد بزرگداشت ۱۲ شهریور <<همایش بزرگداشت آن سردار مومن و شجاع جهان اسلام>>را برگزار میکند

این همایش روز سه شنبه ۱۶ شهریور ماه در زادگاه آن شهید سرافراز و در سالن ورزشی شهید جمادی با حضور وزیر محترم اطلاعات حجت الاسلام و المسلمین علوی ؛آیت الله صفایی بوشهری نماینده معزز مقام معظم رهبری در استان و استاندار محترم بوشهر و سایر شخصیت ها و چهره های کشوری و استانیبرگزار خواهد شد.

توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال رشادت ها و ایثارگری ها و مجاهدت های آن سردار شجاع به جامعه امروز بخصوص نسل جوان و همچنین تجلیل از مقام شامخ سردار شهید رییسعلی دلواری از مهمترین اهداف برگزاری این کنگره ها و محافل معنوی می باشد.

همه ما باید برای تجلیل از حرکت و قیام ضد استعماری جنوب که با هدایت ها و راهبری علمای دین و فرماندهی این سردار شجاع انجام شده است و برای حفظ همه ارزشها خصوصا روحیه ایثار و شهادت و انتقال پیام شهدا و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن از تمام ظرفیت و امکانات لازم برای برگزاری هر چه با شکوهتر این گونه محافل استفاده نماییم.

از عموم مردم ولایتمدار استان و علی الخصوص مردم قدر شناس و حماسه آفرین بخش دلوار و فرزندان معنوی سردار شهید رییسعلی دلواری جهت حضوری با شکوه در این برنامه معنوی دعوت به عمل می آید.

سوک

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین