کد خبر: DT-48300
تعداد بازدید: 266بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
همزمان با یکصد و یکمین سالروز شهادت سردار مجاهد و استکبار ستیز شهید رئیسعلی دلواری ستاد بزرگداشت ۱۲ شهریور «همایش بزرگداشت آن سردار مومن و شجاع جهان اسلام» را برگزار می کند.

 

همزمان با یکصد و یکمین سالروز شهادت سردار مجاهد و  استکبار ستیز شهید رئیسعلی دلواری  ستاد بزرگداشت ۱۲ شهریور  «همایش  بزرگداشت آن  سردار  مومن و شجاع جهان اسلام» را برگزار می کند.

این همایش روز سه‌شنبه ۱۶ شهریور ماه در زادگاه آن شهید سرافراز و در  سالن ورزشی شهید جمادی با حضور وزیر محترم اطلاعات حجت‌الاسلام والمسلمین علوی؛ آیت‌الله صفائی بوشهری نماینده معزز مقام معظم رهبری در استان و استاندارمحترم بوشهر و سایر   شخصیت ها و چهره های کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال رشادت ها و ایثار گری ها و مجاهدت های آن سردار شجاع  به جامعه امروز بخصوص نسل جوان و  همچنین تجلیل از مقام شامخ سردار شهید رئیسعلی دلواری از مهمترین اهداف برگزاری این کنگره ها و محافل معنوی می باشد.

همه ما باید برای تجلیل از حرکت و قیام ضد استعماری جنوب که با هدایت ها و راهبری علمای دین و فرماندهی این سردار شجاع انجام شده است  و برای حفظ همه ارزشها خصوصا روحیه ایثار و شهادت و انتقال پیام شهدا، و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن  از تمام ظرفیت و امکانات لازم برای برگزاری هر چه باشکوهتر این گونه محافل استفاده نمائیم.

از عموم مردم ولایت‌مدار استان و علی الخصوص مردم قدرشناس و حماسه آفرین بخش دلوار و فرزندان معنوی سردار شهید رئیسعلی دلواری  جهت حضوری باشکوه در این برنامه معنوی که در ساعت ۱۷ برگزار میگردد، دعوت بعمل می آید.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین