کد خبر: DT-20053
تعداد بازدید: 35بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طی چهار سال اخیر، تعداد واحدهای میوه و تره بار بوشهر دو برابر شده است.</span>

سید حسین حسینی‌محمدی صبح شنبه در نشست بررسی وضعیت میدان میوه و تره‌بار با اشاره به میزان مصرف میوه و تره بار در بوشهر، اظهار داشت: هم اکنون روزانه ۱۰۰ تن میوه و تره‌بار در بوشهر مصرف می‌شود.

وی از افزایش دو برابری تعداد واحدهای فروش و توزیع میوه و تره‌بار در بوشهر خبر داد و اضافه کرد: راه‌اندازی و فعالیت میدان میوه و تره‌بار بوشهر می‌تواند نقش مهمی در تعدیل قیمت میوه و تره‌بار داشته باشد.

مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر لزوم ارائه مشوق‌های مناسب برای جذب افراد توانمند در میدان میوه و تره‌بار بوشهر، ادامه داد: باید از افرادی که سابقه کار در این زمینه را دارند استفاده شود.

علی درویشی مدیرکل دفتر هماهنگی و اقتصادی استانداری بوشهر نیز با تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته برای راه‌اندازی میدان میوه و تره بار بوشهر، اظهار داشت: امیدواریم با راه‌اندازی این میدان شاهد تنظیم و کنترل بازار بوشهر باشیم.

غلامرضا قادریان یکی از اعضای شورای شهر بوشهر نیز طولانی بودن زنجیره توزیع را به عنوان یکی از عوامل گرانی میوه در بوشهر عنوان کرد و افزود: با واگذاری میدان میوه و تره‌بار به اتاق اصناف موافق هستیم و امیدواریم شاهد راه‌اندازی هر چه سریع‌تر میدان باشیم.

نصرالله اسدی رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر نیز بر لزوم آسیب‌شناسی گرانی در بوشهر تاکید کرد و گفت: شاهد تفاوت‌های چشمگیری در قیمت میوه بین بوشهر و شهرهای همجوار هستیم.

علیرضا آماره رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای شهر بوشهر نیز گفت: باید بازارهای روزانه یا هفتگی در چند نقطه شهر بوشهر راه‌اندازی شود تا شاهد کنترل قیمت‌های این محصولات در سطح شهر باشیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین