کد خبر: DT-9534
تعداد بازدید: 768بازدید
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۳
<p><span style="color: #000000; font-family: Tahoma;">امروز اصغر حصیری مدیر کل آموزش پرورش استان بوشهر ریاست سابق اداره آموزش و پرورش دلوار  به دیار سردار جنوب دلوار آمد. </span>در این بازدید که معاون های آموزشی استان وی را همراهی می کردند از امکانات و فضای آموزشی این مدارس بازدید نمودند و به بررسی مشکلات  و دیدار صمیمانه با دانش آموزان پرداختند.</p>

  به گزارش دلیران تنگستان ، امروز اصغر حصیری مدیر کل آموزش پرورش استان بوشهر ریاست سابق اداره آموزش و پرورش دلوار  به دیار سردار جنوب دلوار آمد .

در این بازدید که معاون های آموزشی استان وی را همراهی می کردند از امکانات و فضای آموزشی این مدارس بازدید نمودند و به بررسی مشکلات  و دیدار صمیمانه با دانش آموزان پرداختند.

همچنین آقای حصیری در بازدید از دبیرستان شهید بهشتی دلوار در سخنرانی خود اعلام کرد: حضورم در دلوار تجدید عهد با میثاق های سردار بزرگ جنوب شهید رئیسعلی دلواری و اعلام آمادگی است، مبنی بر اینکه آماده ام مانند یک سرباز برای ایران و استانم خدمت کنم.

ضمنا چند روز پیش موج عزل آقای حصیری در استان از طرف وزیر آموزش و پرورش اعلام شده بود که خوشبختانه این مدیر کل پرتلاش باز ابقاء شد

خبرنگار :میلاد صفری
منبع : خبر ساحلی
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 2 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
اهرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲ اسفند ۱۳۹۳ در ۸:۴۳ ب.ظ
تبریک به جامعه فرهنگیان استان بوشهر
فرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳ اسفند ۱۳۹۳ در ۸:۲۳ ب.ظ
فرهنگیان نباید از کاه کوه بسازند مدیرکل هنوز عزل نشده به زبان عزل شد
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین