شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-25130
تعداد بازدید: 154بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
مشاهده کروکودیل حتی در باغ وحش و از پشت محافظ هم دل و جراتمی‌خواهد. ما انسان‌ها از کروکودیل به شدت می‌ترسیم، اما چگونه ممکن است که یک حلزون از ما شجاع‌تر باشد؟
ماجراجویانی که در طبیعت به امید مشاهده جانوران درنده خصوصا کروکودیل قدم می‌زنند، می‌دانند که ممکن است کارشان یکسره شود. آرواره‌های قدرتمند تمساح قدرت خرد کردن استخوان‌های ما را دارد. اما طبیعت پر از استثنا است!

حلزون شجاع!

حلزون شجاع!

خیلی شجاعت می‌خواهد که کسی داخل دهان کروکودیل را از فاصله‌ی بسیار نزدیک ببیند، اما یک حلزون ساده به نظر گوی سبقت را از تمام رقبای قدرتمند خود ربوده است.  «آندری پریادی» عکاسی ۳۰ ساله است که در طبیعت شاهد اتفاقی بسیار جالب بود. او یک حلزون زیبا را وقتی دید که داشت بر روی سر بچه تمساح قدم می‌زد. این اتفاق جالب در جاکارتای اندونزی رخ داده است.

البته این تمام ماجرا نیست. حلزون علاوه بر قدم زدن بر روی آرواره تمساح، حتی خم شد تا داخل دهان تمساح را نیز ببیند. تکه‌تکه کردن آن حلزون برای بچه تمساح اصلا کار دشواری نیست!

به نظر می‌رسد که خود تمساح نیز از این اتفاق شوکه شده است، چرا که پس از رژه مقتدرانه تمساح اجازه داد او برود و به حلزون حمله‌ای نکرد.

حلزون شجاع!

حلزون شجاع!

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین