شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-25317
تعداد بازدید: 120بازدید
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۴
فرماندار شهرستان تنگستان گفت: برای برگزای هر چه باشکوه هفته دفاع مقدس کمیته‌های ۷ گانه این هفته در تنگستان تشکگیل شده است.

به گزارش دلیران تنگستان،غلامرضا ترک‌زاده صبح امروز در جلسه برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس در شهرستان تنگستان با بیان اینکه دفاع مقدس یادآور ایثار و فداکاری رزمندگان دلیر است اظهارداشت :در دوران دفاع مقدس خیلی از افراد با گذشتن از جان، نثارخون پاک خود، از آب، خاک، ایدئولوژی و از انسانیت دفاع کردند که این حماسه بعنوان ارزشهای انقلاب تا قیامت ماندگار می‌ماند.

وی، با بیان اینکه شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در امتداد شهدای کربلاست تصریح کرد: ماباید با امانتداری واقعیت‌های دفاع مقدس را ثبت و به جوانان و نسل آینده منتقل کنیم تا آینده سازان کشور با اسوه‌های دفاع و مقاومت کشور آشنا شوند.

فرماندار تنگستان با تاکید بر توجه به ارزش‌های اسلامی، انقلابی و برگزاری هر چه باشکوهتر مراسمات هفته دفاع مقدس تصریح کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس به گونه‌ای تنظیم و تدوین شود که جانفشانی‌های رزمندگان در طول جنگ تحمیلی بطور شایسته نشان داده شود .

ترک‌زاده با بیان اینکه کمیته‌های هفته دفاع مقدس تنگستان تشکیل شده بیان کرد: برای برگزای هر چه باشکوه هفته دفاع مقدس کمیته‌های ۷ گانه این هفته در تنگستان تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز همه افراد جامعه بسیجی و در خدمت اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند افزود:همه آحاد جامعه باید برای باشکوه برگزار شدن هفته دفاع مقدس دراین مراسم شرکت کنند.

فرماندهی سپاه ناحیه امام علی (ع) تنگستان نیز گفت: برگزاری مراسم دفاع مقدس ملت ایران  مربوط به همه جامعه است و همه باید در این مراسم حضوری فعال داشته باشند.

محمد علی ملاکی از تشکیل کمیته‌های دفاع مقدس در تنگستان خبرداد و بیان کرد: برای برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس در شهرستان تنگستان کمیته‌های فرهنگی اجتماعی، برنامه ریزی و مالی، روابط عمومی و تبلیغات، قرارگاه سایبری، پشتیبانی، آماج و کمیته تشریفات و مراسمات تشکیل شده است.

ملاکی افزود : در سالروز آغاز جنگ تحمیلی نیروی بسیحی به صورت منسجم  وبا آرایش خاص نظامی در شهرستان رژه برگزار می‌کنند.

وی به  برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان تنگستان اشاره و افزود: در این هفته برنامه‌های شامل رژه نیروهای مسلح و بسیجی، حضور در نماز جمعه، میقات و گردهمایی عظیم حلقه‌های صالحین شهرستان، عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم ومعزز شهداء و برگزاری برنامه‌های مربوط به شهداء شاخص سال در تنگستان برگزار می‌شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین