This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

 سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 21
کد خبر: DT-25117
تعداد بازدید: 146بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
فرماندار شهرستان تنگستان گفت: برای برگزای هر چه باشکوه هفته دفاع مقدس کمیته‌های ۷ گانه این هفته در تنگستان تشکگیل شده است.
غلامرضا ترک‌زاده صبح امروز در جلسه برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس در شهرستان تنگستان با بیان اینکه دفاع مقدس یادآور ایثار و فداکاری رزمندگان دلیر است اظهارداشت :در دوران دفاع مقدس خیلی از افراد با گذشتن از جان، نثارخون پاک خود، از آب، خاک، ایدئولوژی و از انسانیت دفاع کردند که این حماسه بعنوان ارزشهای انقلاب تا قیامت ماندگار می‌ماند.وی، با بیان اینکه شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در امتداد شهدای کربلاست تصریح کرد: ماباید با امانتداری واقعیت‌های دفاع مقدس را ثبت و به جوانان و نسل آینده منتقل کنیم تا آینده سازان کشور با اسوه‌های دفاع و مقاومت کشور آشنا شوند.

فرماندار تنگستان با تاکید بر توجه به ارزش‌های اسلامی، انقلابی و برگزاری هر چه باشکوهتر مراسمات هفته دفاع مقدس تصریح کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس به گونه‌ای تنظیم و تدوین شود که جانفشانی‌های رزمندگان در طول جنگ تحمیلی بطور شایسته نشان داده شود .

ترک‌زاده با بیان اینکه کمیته‌های هفته دفاع مقدس تنگستان تشکیل شده بیان کرد: برای برگزای هر چه باشکوه هفته دفاع مقدس کمیته‌های ۷ گانه این هفته در تنگستان تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز همه افراد جامعه بسیجی و در خدمت اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند افزود:همه آحاد جامعه باید برای باشکوه برگزار شدن هفته دفاع مقدس دراین مراسم شرکت کنند.

فرماندهی سپاه ناحیه امام علی (ع) تنگستان نیز گفت: برگزاری مراسم دفاع مقدس ملت ایران  مربوط به همه جامعه است و همه باید در این مراسم حضوری فعال داشته باشند.

محمد علی ملاکی از تشکیل کمیته‌های دفاع مقدس در تنگستان خبرداد و بیان کرد: برای برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس در شهرستان تنگستان کمیته‌های فرهنگی اجتماعی، برنامه ریزی و مالی، روابط عمومی و تبلیغات، قرارگاه سایبری، پشتیبانی، آماج و کمیته تشریفات و مراسمات تشکیل شده است.

ملاکی افزود : در سالروز آغاز جنگ تحمیلی نیروی بسیحی به صورت منسجم  وبا آرایش خاص نظامی در شهرستان رژه برگزار می‌کنند.

وی به  برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان تنگستان اشاره و افزود: در این هفته برنامه‌های شامل رژه نیروهای مسلح و بسیجی، حضور در نماز جمعه، میقات و گردهمایی عظیم حلقه‌های صالحین شهرستان، عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم ومعزز شهداء و برگزاری برنامه‌های مربوط به شهداء شاخص سال در تنگستان برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین