کد خبر: DT-28625
تعداد بازدید: 63بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴
<div class="adstable">
<p align="justify"><span style="color: #000080; font-family: Tahoma;"> رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: برای پیشگیری و مقابله با بیماری "کرونا" که ممکن است توسط حجاج وارد کشور شود تیم‎های تخصصی آموزش دیده آماده ارائه خدمات به حجاج است. </span></p>

</div>

عبدالرحیم دادجو در جمع خبرنگاران دربوشهر با بیان اینکه اورژانس پیش بیمارستانی آماده  درحالت آماده باش قرار دارد اظهار داشت: برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا که ممکن است توسط حجاج وارد کشور شود، تیم‌های تخصصی اورژانسی درحالت آماده باش قرار دارند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته‌ای برای جلوگیری و شیوع انتقال این ویروس خطرناک افزود: ویروس کرونا که از طریق دست دادن و روبوسی منتقل می‌شود بسیار خطرناک است که باید استقبال کنندگان از حجاج اصول بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر از حضور تیم‎های درمانی تخصصی اورژانس  از ساعات اولیه ورود حجاج خانه خدا به فرودگاه بوشهر خبرداد.

دادجو با بیان اینکه با توجه به احتمال ابتلای حجاج به ویروس کرونا بیان کرد: تیم امدادگران اورژانس آماده خدمات رسانی هستند و حجاج قبل از ورود به سالن فرودگاه توسط تیم اورژانس مورد معاینه قرار می‎گیرند.

وی تاکید کرد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا” یا “مرس” برای حجاج بازگشتی بوشهر به طور جدی کنترل می‌شود.

*تسنیم

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین