دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-25308
تعداد بازدید: 84بازدید
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۴
<div class="subtitle">سردار رزمجو با اشاره به رصد لحظه به لحظه خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه گفت :‌ تمامی تحرکات و اتفاقات در خلیج فارس به صورت دقیق و لحظه به لحظه توسط نیروی دریایی سپاه مشاهده و رصد</div>

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از سوک ؛ صبح امروز _ سه شنبه _ یک فروند قایق پرنده با قابلیت های عملیاتی گسترده جهت ارتقاء توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران از خلیج فارس توسط منطقه دوم دریایی سپاه راه اندازی و تست گردید .

این قایق پرنده از پروژه های بازدارنده نیروی دریایی سپاه بوده ومتولی و مجری آن پایگاه دوم هوادریا بوشهر می باشد. دارای سرعت زیادوقابل توجه، ارتفاع پروازی مناسب و چندین ساعت مداومت پروازی بوده و قابلیت های گوناگون متناسب با شرایط خلیج فارس را دارا است.

سردار علی رزمجو فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه در این رابطه بیان کرد :

مجموعه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با توکل به خداوند و استعانت از ائمه اطهار ، در قسمت تجهیزات دفاعی در مرحله مطلوبی قرار دارد و روز به روز در حال ارتقاء و پیشرفت است .
فرمانده ارشد سپاه در استان بوشهر افزود :

‌طراحی و ساخت تجهیزات با توجه به وضعیت اقلیمی و شرایط خاص خلیج فارس در دستور کارنیروی دریایی سپاه قرار دارد که این امکانات بر بنیه دفاعی و توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران می افزاید .

سردار رزمجو با اشاره به رصد لحظه به لحظه خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه گفت :‌
تمامی تحرکات و اتفاقات در خلیج فارس به صورت دقیق و لحظه به لحظه توسط نیروی دریایی سپاه مشاهده و رصد

می گردد و هیچ گونه تحرک و اتفاقی از چشمان تیزبین حافظان خلیج فارس پنهان نمی ماند .
وی افزود :‌ نیروی دریایی سپاه با اقتدار وتمام توان در حال انجام وظیفه بوده و گوش به فرمان ولی امر مسلمین آماده انجام وظایف محوله است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین