کد خبر: DT-34530
تعداد بازدید: 121بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴
معاون پرورشی آموزش‌وپرورش تنگستان گفت: ترویج فرهنگ مشارکت‌جویی، تعاون‌پذیری، تقویت روحیه خودباوری از اهداف مجلس دانش‌آموزی است.
خبرگزاری فارس: ترویج فرهنگ مشارکت‌جویی از اهداف مجلس دانش‌آموزی است

به گزارش دلیران تنگستان ، اسفندیار زنده‌بودی صبح امروز در آیین انتخابات مجلس دانش‌آموزی در تنگستان، اظهار داشت: نمایندگان مجلس دانش‌آموزی، الگویی تاثیرگذار برای دانش‌آموزان مسئولیت‌پذیر و مشارکت‌جو هستند.

زنده‌بودی در آیین انتخابات مجلس دانش‌آموزی، با بیان اینکه مجلس دانش‌آموزی، نهادی صنفی است که از سال ۱۳۸۰ بر اساس آیین‌نامه مصوب شورای عالی آموزش‌وپرورش شکل گرفته، اظهار داشت: این مجلس با ۱۵۰ نماینده هر دو سال یک بار با برگزاری انتخابات، از میان دانش‌آموزان سراسر کشور، با عبور از مراحل مدارس، مناطق و استان‌ها تشکیل می‌شود.

معاون پرورشی آموزش‌وپرورش تنگستان، اضافه کرد: ترویج فرهنگ مشارکت‌جویی، تعاون، مسئولیت‌پذیری، بهره‌گیری از نظرات دانش‌آموزان در اصلاح مقررات و برنامه‌های مربوط به آن‌ها، تقویت روحیه خودباوری، تبادل‌نظر در مورد راهکارهای تقویت تربیت دینی، اخلاقی و اجتماعی دانش‌آموزان و … از اهداف مجلس دانش‌آموزی است.

وی با تاکید به این که نمایندگان مجلس دانش‌آموزی، الگویی تاثیرگذار برای دانش‌آموزان مسئولیت‌پذیر و مشارکت‌جو هستند، خاطرنشان کرد: نمایندگان، چشم بینا و گوش شنوای سایر دانش‌آموزان هستند که با نگاهی ظریف، با بحث و تبادل‌نظر مشکلات محیط آموزشی را دریافته و همراه با راهکارهایی که در نظر دارند به رده‌های بالاتر، ارائه می‌نمایند تا مشکلات در سایه خرد جمعی و امکانات موجود توسط مقامات بالاتر آموزشی حل و فصل شود.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین