کد خبر: DT-36087
تعداد بازدید: 45بازدید
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴
حیوانات عجیب و ترسناک که تاکنون ندیده اید.

. موش صحرایی برهنه (Naked Mole Rat): این موش از این وحشتناک‌تر نمی‌توتنست باشد. این جانور بیشتر زمان عمرش را زیر زمین می‌گذراند و به عروسک شنی هم معروف است. اصالتا برای شرق آفریقاست. این حیوان به خاطر طول عمر و مقاومت بالا در برابر سرطان معروف است.

ترسناک‌ترین حیواناتی که تا کنون ندیده‌اید + تصاویر

۲٫ مارمولک دم برگی شیطانی (Satanic Leaf-Tailed Gecko): اسمش هم ترسناک است. این جانور دمی دارد که مانند برگ است و باعث می‌شود این جانور به راحتی استتار کند که این مومضوع نیز باعث می‌شود به راحتی شکار کند.این جانور در جزایر ماداگاسکار یافت می‌شود.

ترسناک‌ترین حیواناتی که تا کنون ندیده‌اید + تصاویر

۳٫ کوسه چین‌دار(Frilled Shark): اگر شما تصور می‌کنید کوسه بزرگ سفید ترسناک‌ترین موجود است، مطمئنا هنوز کوسه چین‌دار را ندیده‌اید. کوسه چین‌دار در اقیانوس اطلس و آرام یافت می‌شوند و در انتهای اقیانوس باقی می‌مانند. فک دراز و انعطاف‌پذیرشان به آن‌ها کمک می‌کند تا صیدشان کامل ببلعند در حالی که دندان‌های ریز و درازشان فرار را برای صید در دهان‌شان غیر ممکن می‌کند.

ترسناک‌ترین حیواناتی که تا کنون ندیده‌اید + تصاویر

۴٫ ماهی گرگی (Wolf Fish): انتهای اقیانوس دنیای دیگریست. این مکان جای حیوانات بدجنسی مانند ماهی گرگی است. این ماهی با ماهی قرمز خانگی‌تان تفاوت بسیاری دارد در واقع این ماهی، ماهی قرمز شما را یک لقمه چپ می‌کند.این جانور ماده ضدیخی تولید می‌کند تا در حالی که این جانور در آب‌های سرد حرکت می‌کند، خون در بدنش همیشه در حرکت باشد. این جانور دندان‌های تیزی دارد تا شکارش را هنگام حرکت به راحتی صید کند.

ترسناک‌ترین حیواناتی که تا کنون ندیده‌اید + تصاویر

۵٫ عنکبوت(Trogloraptor Spider): این جانور عنکبوتی بسیار بزرگ با پاهایی بلند است که رنگی زرد قهوه‌ای دارد. این جانور گونه جدیدی از عنکبوت است که در سال ۲۰۱۰ شناخته شد. این جانور در بقایای گیاهان و در اعماق غارها یافت می‌شود. این نوع عنکبوت بسیار خجالتی است و فقط ظاهر ترسناکی دارد.

ترسناک‌ترین حیواناتی که تا کنون ندیده‌اید + تصاویر

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین