کد خبر: DT-35133
تعداد بازدید: 124بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا وارز کشور گفت: برای بهره‌مندی بیشتر مرزنشینان ساحلی استان بوشهر از مبادلات تجاری ترخیص کالای همراه ملوان«ته‌لنجی» در استان بوشهر ساماندهی می‌شود.
لنج

به گزارش دلیران تنگستان، حبیب الله حقیقی ظهر امروز در نشست بررسی ترخیص کالای همران ملوان«ته‌لنجی» در استان بوشهر با تاکید بر تشدید بر مبارزه با قاچاق کالا اظهار داشت: قاچاق کالا آثار زیان‌باری به اقتصاد، معیشت و کسب وکار وارد می‌کند که مبارزه با این پدیده همواره مورد تاکید قرار دارد.

وی با تاکید بر بررسی و آسیب‌شنایی مشکلات مبادلات تجاری دریانوردان و تجار استان بوشهر گفت: مشکلات این حوزه مورد بررسی قرار گیرد که در صورت وجود موانع دراین حوزه ضمن بازنگری در آیین‌نامه‌ها راه‌حل‌های مناسب تعریف و ارائه شود.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا وارز کشور تاکید کرد: تسهیل تجارت و شرائط بهبود کسب و کار سبب حل مشکلات اقتصادی در این بخش است.

حقیقی با تاکید بر تشکیل کارگروه مشترک با استان‌های ساحلی جنوبی برای تسریع در روند تجارت گفت: راه‌های غیر قانونی در مبادلات تجاری نه تنها مشکلات موجود را برطرف نمی‌کند بلکه این مسائل را افزایش می‌دهد.

وی با تاکید بر توجه به منافع مرزنشینان در امر مبادلات تجاری گفت: برای بهره‌مندی بیشتر مرزنشینان ساحلی استان بوشهر از مبادلات تجاری ترخیص کالای همراه ملوان«ته‌لنجی» در استان بوشهر ساماندهی می‌شود.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا وارز کشور از رفع محدودیت صادرات دام خبرداد و افزود: با رفع محدودیت صادرات دام آمار قاچاق در این حوزه بشدت کاهش یافته است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین