کد خبر: DT-44626
تعداد بازدید: 75بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
فرزند مرحوم سبزواری گفت: مهمترین گزینه و علاقه خانواده استاد سبزواری در این زمینه خاکسپاری در محل منزل تولد ایشان است.

محسن ممتحنی در گفت‌وگو در سبزوار اظهار داشت: مراسم تشییع و تدفین استاد سبزواری در شهر سبزوار به‌عنوان زادگاه و براساس وصیت ایشان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری نشست ستاد ارتحال استاد سبزواری تصریح کرد: در نشستی که با مسئولان شهر سبزوار در این زمینه داشتیم، مسائل مختلفی در زمینه برگزاری خاکسپاری استاد سبزواری مطرح شد که هنوز به جمع‌بندی نهایی در این حوزه نرسیده‌ایم.

ممتحنی با بیان “مسئولان شهر سبزوار محل‌های مختلفی را برای خاکسپاری استاد به ما پیشنهاد داده‌اند”، عنوان کرد: مهمترین گزینه و علاقه خانواده استاد سبزواری در این زمینه خاکسپاری در محل منزل تولد ایشان است.

وی ادامه داد: البته بزرگان و مسئولان شهر معتقدند که محل منزل پدری استاد با توجه به وضعیت فعلی منزل کودکی استاد مناسب نیست و به‌دنبال مکان دیگری در شأن و خور ایشان هستند.

ممتحنی با ابراز اینکه اشعار استاد سبزواری همواره منطبق با حرکت جامعه بود تصریح کرد: اشعار پدر برخاسته از روحیه انقلابی ایشان و حساسیت او به مسائل اجتماع و مردم بود و هربار که موضوع مهمی در کشور مطرح می‌شد استاد نسبت به آن حساس و با سرودن شعری به آن واکنش نشان می‌داد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین