کد خبر: DT-34543
تعداد بازدید: 74بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴
رئیس دادگستری استان بوشهر می گوید: شعبه ها و ستادهای شهرستانی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی در این استان تشکیل شده است و روزانه تخلفات احتمالی انتخاباتی را رصد می کنند.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان بوشهر، علی جمادی در نشست شورای پیشگیری از جرائم انتخاباتی اعلام کرد: این شعب و ستادها موظف هستند روزانه گزارشهای خود را به ستاد استان ارسال کنند.

وی اظهارکرد: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات امکان بروز آسیب ها بیشتر است و دراین ارتباط برنامه هایی به منظور هم افزایی نهادهای مرتبط و متولی امور در دست اقدام است.

http://pgnews.ir/uploader/81909582-70427265.jpg

جمادی اضافه کرد: جلسات ستاد ویژه پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان بوشهر به صورت مستمر و با فواصل کوتاه برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد:همه دستگاه ها باید ضمن تعامل با یکدیگر و رصد روزانه شعب و ستادها بر فعالیت های انتخاباتی نسبت به هر فعالیتی دراین زمینه آمادگی لازم را داشته باشیم.

جمادی با قدردانی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری جلسه توجیهی ویژه نشریات و سایت های خبری استان با حضور دادستان بوشهر و مسئولان ستاد انتخابات استان ادامه داد: با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتابچه ای با محتوای قوانین انتخابات دردست تهیه است ودراختیارادارات و سازمانها، اصحاب نشریات مکتوب و مجازی، ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی قرار خواهد گرفت.

وی گفت: همه اشخاص حقیقی و حقوقی موظف هستند به قانون عمل کنند و تجربه نشان می دهد، اگر قبل از بروز آسیب، قوانین را تشریح کنیم و افراد نسبت به حقوق و تکالیفشان توجیه شوند، آمار آسیب ها بشدت کاهش می­یابد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین