کد خبر: DT-5225
تعداد بازدید: 146بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳
<p>سخنراني جنجالي علي مطهري در مجلس شوراي اسلامي و بيانيه بعدي ايشان كه آقايان جميري و موسوي نژاد را از نمايندگان معترض به نطق خود معرفي كرده بود ،باعث شده است تا عده اي فضاي تخريب نمايندگان بوشهر و دشتستان را مناسب ديده و...</p>

*شنيده شده است كه در ديدار فعالان اصلاح طلب بوشهر با يكي از سران دولتي در بوشهر ، اين افراد دو خواسته را مدنظر داشته اند . يكي تخريب استاندار و ديگري نيز دست و پا كردن پُست و مقام براي اصلاح طلبان تندرو در استان ، اما به دليل عدم اعتماد كافي به بعضي از حاضرين در جلسه كه تعدادي از آنان نيز دعوت نشده حضور داشته اند ، نتوانسته اند درخواست ها و انتقادات خود را بصورت شفاف بيان كنند !

*درخواست برخی مقامات دولتی برای انتصاب صالحی امیری به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور با مخالفت صریح رحمانی فضلی مواجه شده و منتفی شده است. از محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی به عنوان یکی از گزینه های این پست نام برده می شود. گفته می شود فشارهای زیادی بر روی وزیر کشور برای انتصاب گزینه های افراطیون وجود دارد و به همین خاطر کماکان تکلیف معاون سیاسی وزیر مشخص نشده است. معاون سیاسی وزارت کشور برگزارکننده انتخابات ها از جمله انتخابات مجلس دهم و مجلس پنجم خبرگان رهبری در سال آینده و همچنین ریاست جمهوری دوازدهم خواهد بود.

*سخنراني جنجالي علي مطهري در مجلس شوراي اسلامي و بيانيه بعدي ايشان كه آقايان جميري و موسوي نژاد را از نمايندگان معترض به نطق خود معرفي كرده بود ،باعث شده است تا عده اي فضاي تخريب نمايندگان بوشهر و دشتستان را مناسب ديده و با هدف حمايت از كانديداهاي احتمالي مورد علاقه خود ، اين دو نماينده مجلس را در فضاي مجازي تخريب نمايند . اين تخريب ها بصورت بسيار غير اخلاقي و همراه با توهين مي باشد !

*گفته مي شود در حاشيه سفر رئيس جمهور به استان ، جهت هماهنگي ها لازم براي اعضاي نهاد رياست جمهوري كه به استان سفر كرده بوده اند ، دويست عدد سيم كارت تلفن همراه اختصاص يافته بوده است .

*خبرهای شنیده شده از پرونده ۴ میلیارد دلاری دولت حاکیست که علت برداشت ۴ میلیارد دلاری دولت از صندوق توسعه, عدم برگشت برخی طلب های خارجی بوده است که پس از اعلام وصول این پول جایگزین شده است. اين برداشت از صندوق توسعه ملي ابتدا از سوي دولتي ها بشدت تكذيب مي شد اما در نهايت مشخص شد كه اين پول برداشت شده است اما دوباره برگشت داده شده است .

*آخرين موضوعي كه روحاني آن را مطرح نموده و حاشيه هاي فراواني را بوجود آورد ، برگزاري رفراندوم در مورد موضوعات مهم در كشور بود كه حواشي بسياري را در پي داشت . در اين ارتباط شنيده مي شود كه اين أيده از سوي محمد قوچاني به رئيس جمهور پيشنهاد شده است .

*اخيرا يكي از فرمانده هان ارشد سني عراقي خطاب به حاج قاسم سليماني عنوان داشته است كه شما اول بر نفس خود پيروز شديد بعد بر دشمنان .

*محمد فروزنده مدير سابق بنياد مستضعفان كه از نزديكان رئيس جمهور بشمار مي رود و هفته قبل نيز سايت سوك از احتمال معرفي ايشان به عنوان وزير پيشنهادي يكي از وزارتخانه هاي اقتصادي به مجلس از سوي رئيس جمهور خبر داده بود ، به همراه كاروان دولت به بوشهر نيز سفر كرده بوده است .

*گفته مي شود كه احتمال حضور مهندس رازقي در انتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي قوت گرفته است . گفته مي شود بسياري از دوستان وي در دشتستان با تماس هاي مكرر خواستار حضور دوباره ايشان در انتخابات شده اند .

* شنیده شده است که در سفر اخیر ” مادورو ” رئیس جمهور ونزوئلا به ایران ، ایشان خواستار دیدار با دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران بوده است اما با مخالفت عده ای در دولت ، موفق به دیدار با وی نشده است .

منبع: سوک

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین