کد خبر: DT-36522
تعداد بازدید: 33بازدید
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۴
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: از چندی قبل به موضوع قراردادهای نفتی جدید ورود کرده و نتیجه بررسی‌های‌مان را هم به سران سه قوه اعلام کردیم.

قاضی ناصر سراج در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس، درخصوص موضوع قراردادهای جدید در حوزه نفتی که این روزها به موضوع داغی تبدیل شده و برخی معتقدند در آن تخلفاتی وجود دارد گفت: ما از چندی قبل بهخبرگزاری فارس: تحقیقات محرمانه سازمان بازرسی از قراردادهای جدید نفتی موضوع قراردادهای نفتی ورود کردیم.

وی گفت: یکی از مسئولیت‌های سازمان بازرسی کل کشور این است که به موضوع قراردادهای دولتی وارد شود و صحت نحوه انعقاد قراردادها را بررسی کند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در این خصوص هم بررسی‌هایی نسبت به قراردادهای جدید انجام دادیم و نتیجه بررسی‌ها را هم به مسئولان و سران سه قوه ارائه کردیم.

وی افزود: به طور قطع باید در یک جلسه با حضور مسئولان و سران قوه گزارش‌های سازمان بازرسی بررسی شود تا در صورت وجود تخلف نسبت به عدم اجرای قراردادها تصمیم لازم گرفته شود.

قاضی سراج در خصوص این پرسش که آیا در بررسی‌ها شما مورد تخلفی دیده‌اید یا خیر گفت: گزارش هایی که سازمان بازرسی کل کشور تهیه می‌کند محرمانه است و نمی‌توان آن را منتشر کرد.

انتهای پیام/

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین