کد خبر: DT-19395
تعداد بازدید: 108بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
این تعداد افراد که 50 نفر تخمین زده می شوند جوانان فاقد شغل و جوایای کاری هستند که در شهرهای عسلویه ، نخل تقی ، چاه مبارک بوشهر و پارسیان هرمزگان زندگی می کنند و نسبت به پذیرش نشدن در طرح های اشتغال زای تاسیسات نفت و گازی پارس جنوبی معترض هستند .
منابع آگاه از تحصن و ورود تعدادی از جوانان جویای کار شهرهای جنوبی استان بوشهر به پارس جنوبی خبر می دهند .

بر اساس این گزارش ، این تعداد افراد که ۵۰ نفر تخمین زده می شوند جوانان فاقد شغل و جوایای کاری هستند که در شهرهای عسلویه ، نخل تقی ، چاه مبارک بوشهر و پارسیان هرمزگان زندگی می کنند و نسبت به پذیرش نشدن در طرح های اشتغال زای تاسیسات نفت و گازی پارس جنوبی معترض هستند .

آنها امروز با حضور در بخش اداری مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با شکستن بخشی از شیشه های این ساختمان و سر دادن شعارهایی سبب تعطیلی کار این حوزه شدند .

هم اینک با دخالت نیروهای حراست جو آرامی برقرار شده است هر چند نحوه گزینش نیرو در طی چهار سال گذشته بدین سو در بخشی از فازهای در حال ساخت به گونه ای است که سهم بیشتری نیز به بومیان استان بوشهر داده می شود .

مسئولان بخش اداری مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به معترضین قول دادند تا خواسته های آنها مورد بررسی قرار گیرد.

منبع: سوک
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین