کد خبر: DT-21797
تعداد بازدید: 36بازدید
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تجهیز کامل امکانات سازمان آتش نشانی بوشهر ضروری است.</span>

، عبدالخالق برزگرزاده صبح دوشنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار داشت: بوشهر یکی از نقاط حادثه خیز است و در سال‌های اخیر شاهد بروز حوادث مختلف و متعددی در بوشهر بوده‌ایم.

وی خواستار تامین امکانات مورد نیاز سازمان آتش‌نشانی بوشهر از سوی شهرداری شد و افزود: آتش‌نشانی ارتباط مستقیمی با جان و مال مردم دارد و باید نیازهای آتش‌نشانی رفع شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با تاکید بر لزوم همکاری مناسب برای توانمندسازی سازمان آتش‌نشانی بوشهر در ارائه خدمات مناسب به مردم، ادامه داد: تجهیز کامل امکانات سازمان آتش نشانی بوشهر ضروری است.

وی در ادامه خواستار تلاش شهرداری بوشهر برای استفاده از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاران بخش خصوصی شد و اضافه کرد: یکی از دغدغه‌های اساسی شورای شهر بوشهر، فراهم کردن شرایط حضور سرمایه‌گذاران در پروژه‌های شهری است.

ارائه اینترنت رایگان در نوار ساحلی بوشهر

قائم مقام شهردار بوشهر نیز در این نشست به اقدامات صورت گرفته برای ایجاد زمینه‌های استفاده مردم از اینترنت در نقاط مختلف شهر خبر داد و افزود: برنامه داریم که خدمات اینترنت در نوار ساحلی بوشهر به شهروندان ارائه شود.

ایمان چارکی از آغاز اجرای این طرح در آینده نزدیک خبر داد و اضافه کرد: در قالب این طرح هر یک از شهروندان می‌توانند روزانه از یک ساعت اینترنت رایگان بهره‌مند شوند.

مشکلات برق تنگک حل شود

الهام بارگاهی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر نیز در این نشست به مشکلات برق محلات تنگک بوشهر اشاره کرد و افزود: باید تلاش شود تا مشکلات برق این شهروندان در این فصل گرم سال رفع شود.

نصرالله اسدی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر نیز در این نشست با اشاره به تامین ۳۰ درصد از آب مورد نیاز برای فضای سبز بوشهر از طریق آب شرب، اظهار داشت: احداث دستگاه‌های آبشیرین‌کن می‌توانند فضای سبز بوشهر را از آب شرب بی‌نیاز کند.

برگزاری مناقصه ۱۶ پروژه شهری بوشهر

مهرزاد آسایش یکی دیگر از اعضای شورای شهر بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: ۱۶ مناقصه در شهر بوشهر در حال برگزاری است و ۱۲ پروژه نیز در دست پیگیری است که این موضوع بیانگر پویایی شهر است.

وی خواستار نصب روزشمار برای پروژه‌های اجرایی در سطح شهر بوشهر شد و افزود: نصب اینترنت وایرلس در نقاط پرتردد و همچنین اتوبوس‌های شهری بوشهر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید در دستور کار قرار بگیرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
ا سفندیار جمالی از تنگستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۹ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۲۲ ب.ظ
درود بر مدیر مردمی انقلابی وفعال شورای شهر حماسی بوشهر قهرمان جناب برزگرزاده محترم اینشاله این موضوع حیاتی وضروری شهر را جدی بیگیری نماییند که اگر مبسوط ماند فراموش میشود تا خدای ناکرد مشابه حوادث تلخ اسکله دیر ودهها موارد مشابه تکرار نشود اینشاله
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین