چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-19661
تعداد بازدید: 80بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴
در آیینی با حضور مردم و مسئولان، 54 جوان برتر دشتستان تجلیل شدند.
بعد از ظهر امروز در آیینی با حضور مردم و مسئولان، ۵۴ جوان برتر دشتستان در رشته‌ها و حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، علمی، ورزشی، اجتماعی و … تجلیل شدند.

مدیر کل حوزه استاندار بوشهر در این مراسم اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران، وامدار جوانان است از این رو مسئولان خود را موظف می‌دانند تا به نیازهای آنان پاسخ دهند.

مهرداد ستوده با اشاره به جایگاه جوانان در دولت یازدهم افزود: دولت تدبیر و امید همواره نگاه ویژه‌ای به جوانان داشته و دارد که انتصاب جوانترین استاندار کشور در بوشهر، بیانگر این امر است.

مدیر کل حوزه استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: مسئولان استان بوشهر برای خدمت‌رسانی به مردم به ویژه ارائه خدمات به قشر جوان و فراهم کردن امکانات و تسهیلات لازم برای این عزیزان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند و امید می‌رود این روند تداوم داشته باشد.

ستوده گفت: سرکشی به مناطق مختلف استان و شناخت مشکلات و دغدغه‌های مردمی مورد تاکید مسئولان استان قرار دارد و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مختلف برای رضایتمندی مردم در شهرستان‌ها ۱۰گانه انجام می‌شود.

وی یادآور شد: بخش زیادی از جمعیت استان را جوانان تشکیل می‌دهند و توجه به این قشر و ارائه خدمات به جوانان از مهم‌ترین اولویت‌های مسئولان است.

محمد حسین زاهدی‌فرد جوان دشتستانی و داور بین‌المللی فوتبال نیز در این مراسم با اشاره و وضعیتی نابسامانی که در سال‌های اخیر در ورزش دشتستان صورت گرفته است گفت: خطاهایی که در سال‌های گذشته در دشتستان ایجاد شده است، قابل جبران نیست و همه این خطاها موجب عقب افتادگی ورزش دشتستان شد.

وی ادامه داد: از همه مسئولان انتظار داریم به طور ویژه به ورزش دشتستان توجه کنند تا شاهد اعتلای ورزش شهرستان باشیم.

به گزارش فارس، در این آیین از ۵۴ جوان برتر شهرستان دشتستان تجلیل به عمل آمد.

منبع: فارس
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین