کد خبر: DT-20548
تعداد بازدید: 93بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
مردی که متهم به آدم‌ربایی، تجاوز و حمله وحشیانه با تبر بود تنها به 8 سال و 2 ماه حبس محکوم شد.
این مرد ۳۳ساله اهل پورت پری ،استرالیا، (به اتهام سو استفاده جنسی ، تخلفات سنگین، ضرب و شتم و ایجاد صدمات شدید عمدی و سه مورد توقیف گواهینامه رانندگی از تاریخ جولای ۲۰۱۳ تا ژانویه ۲۰۱۴ ) در بازداشت بسر می‌برد.
دادگاه رسیدگی به اتهامات این مرد ۳۳ ساله در روز سه شنبه برگزار شد، قاضی پرونده آقای “جورج بارت” به گزارشگری گفت: متهم از طریق پنجره وارد خانه نامزد سابقش شد و با ضربات بی‌رحمانه تبر همسر دختر موردعلاقه‌اش را مجروح ساخت و سپس نامزد سابقش را که سعی به گریختن داشت با ضرب و شتم به خانه خودش منتقل کرد و سپس به شکل فجیعی او را مورد تجاوز قرار داد.
به گزارش پلیس این جنایتکار هنگامی که قربانی(نامزد سابقش) فریاد کمک می‌زد به او گفته است: ساکت باش از اینکه تو را بکشم نمی‌ترسم، من تو را دوست دارم،اگر من تورا نداشته باشم هیچ کس دیگری هم نمی‌تواند تو را داشته باشد.
نامزد فعلی و بی گناه این خانم در اثر این حمله وحشیانه به شدت آسیب دید و خود را به زحمت به بیمارستان رساند. جنایتکار که با تبر بر سر و صورت او ضربه زده است باعث جراحت شدید و خونریزی قابل توجه شد.
صبح روز بعد که مرد روانی به خانه آن زن رفت و در حال تهدید کردن دوباره او مبنی بر کشتن وی با تبر بود توسط پلیس دستگیر میشود .
او که پیش از این نیزمدت زمانی را به علت تخلفات و همچنین شکایت نامزد سابقش در پشت میله های زندان بوده است، به ۸ سال و ۲ ماه حبس محکوم شد که در این حال تا ۵ سال و ۳ ماه واجد شرایط آزادی به قید ضمانت نخواهد بود.
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین