کد خبر: DT-51803
تعداد بازدید: 274بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵
یوم الله سیزدهم آبان یکی از حساس ترین مقاطع تاریخ و یاد آور سه رخداد مهم(تبعید حضرت خمینی(ره) به کشور ترکیه در سال 1343، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی توسط رژیم سفاک و یزیدی پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام در سال 1358)است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش کاکی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان بیانیه ای صادر کرد که در ذیل آن را مشاهده می نمایید. همچنین در ادامه نیز اطلاعیه راهپیمایی بزرگ استکبارستیزی در بخش کاکی را می خوانید.

بسمه رب الشهدا ء والصدیقین
یوم الله سیزدهم آبان یکی از حساس ترین مقاطع تاریخ و یاد آور سه رخداد مهم (تبعید حضرت خمینی(ره) به کشور ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی توسط رژیم سفاک و یزیدی پهلوی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸) است. مردم مسلمان ایران بویژه مردم ولایی شهر وبخش کاکی در این روز بزرگ با لبیک به ندای ولی امر مسلمین و شرکت در راهپیمایی (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی)، روحیه ظلم ستیزی و اراده پولادین خود را  به نمایش می گذارند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش کاکی از مردم ولایی، غیور و همیشه در صحنه بخش کاکی دعوت می نماید تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان یک بار دیگر اثبات کنند که مطیع امر ولی زمان خود بوده و تا آخرین قطره خون از آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای عالی مقام انقلاب اسلامی در سایه رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دفاع خواهند کرد و با فریاد مرگ بر آمریکا اوج تنفر خود را به نمایش گذارند و از همه مستکبران عالم به ویژه آمریکای جهانخوار و رژیم غاصب صهیونیستی و عوامل مزدورشان بیزاری خواهند جست … والسلام علی من التبع الهدی
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش کاکی

اطلاعیه راهپیمایی بزرگ استکبارستیزی در بخش کاکی
مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی
👈🏻شهر کاکی:
زمان : پنجشنبه مورخه ۱۳ آبان ساعت ۸ صبح
مکان :  سه راهی حوزه مقاومت بسیج ولی عصر (عج) تا روبروی مدرسه شهید منفرد
سخنران:امام جمعه محبوب و انقلابی بخش حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدی
شهر بادوله:
زمان: پنج شنبه سیزدهم آبان ساعت ۸ صبح
مکان:از مقابل مسجد حجت تا گلزار شهدا
سخنران: حجت الاسلام والمسلمین وهابی روحانی مستقر شهر بادوله
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش کاکی

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین