کد خبر: DT-34947
تعداد بازدید: 142بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴
رییس انجمن هنرهای نمایشی استان خبر داد: بخشی از سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر به بوشهر سپرده شده که آئین افتتاحیه آن سه شنبه برگزار می شود.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از «خلیج فارس»؛ در همین خصوص، بخشی از سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر به بوشهر سپرده شده که آئین افتتاحیه آن سه شنبه همین هفته ساعت ۱۶ در مجتمع فرهنگی هنری برگزار می شود.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر در این خصوص گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه جشنواره تئاتر بین‌المللی فجر در بوشهر اندیشیده شده است.

وی بیان کرد: در این راستا علاوه بر اجرای نمایش‌های مختلف، برنامه‌های جانبی دیگری هم در نظر گرفته‌شده که در خلال برگزاری این جشنواره، برای علاقه‌مندان اجرا خواهد شد که از جمله برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی کتاب تئاتر، عکس و پوستر تئاتر اشاره کرد.

یاراحمدی تصریح کرد: آئین افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به میزبانی بوشهر با حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و شفیعی مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی کشور برگزار می‌شود.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی بوشهر گفت: در این جشنواره هنرمندانی از استان‌های تهران، اصفهان، تبریز و چهارمحال و بختیاری در مدت چهار روز در تئاتر شهر بوشهر به اجرای نمایش خواهند پرداخت.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر  گفت: امسال برای نخستین بار استان بوشهر میزبان بخشی از جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر است که با مشارکت سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری بوشهر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

یاراحمدی در نشست هماهنگی تئاتر فجر با اشاره به كمك نهادهای فرهنگی استان بوشهر در برگزاری نخستین جشنواره تئاتر فجر در بوشهر گفت: در این میان نقش سازمان فرهنگی، تفریحی و ورزشی شهرداری بوشهر در برگزاری این جشنواره به شدت پررنگ است.رئیس انجمن هنرهای نمایشی بوشهر تامین زیرساختهای لازم برای فراگیر شدن فرهنگ دیدن تئاتر در بوشهر را ضروری دانست و افزود: سامانه اینترنتی فروش بلیط جشنواره تئاتر فجر استانی بوشهر به آدرس www.BelitBox.com از امروز فعال است.

یاراحمدی گفت: هنرمندان و علاقمندان به هنر فاخر نمایش می‌توانند با استفاده از این سامانه در یك شرایط مناسب نسبت به خرید بلیط اینترنتی اقدام كنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین