کد خبر: DT-24010
تعداد بازدید: 97بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴
نایب‌ رئیس شورای شهر بوشهر:
<p class="nwstxtlead">نایب‌ رئیس شورای شهر بوشهر گفت: زیرساخت‎های لازم را به‌منظور ایجاد فضاهای اختصاصی برای بانوان در شهر بوشهر نداریم.</p>
&nbsp;

ندا عبدالله‌زاده  اظهار داشت: پارک بانوان یکی از فضاهایی است که به دلیل نبود زیرساخت هنوز نتوانسته‌ایم فضایی مناسب برای آن در شهر بوشهر ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به‌ضرورت و اهمیت ایجاد پارکی مختص بانوان در شهر بوشهر و همچنین نبود فضایی برای این امر، ناچاریم از فضاهای موجود به شکل مناسبی در این زمینه بهره ببریم.

عبدالله‌زاده با بیان اینکه باید از داشته‎هایمان استفاده کنیم، یادآور شد: در حال بررسی و کار کارشناسی هستیم که در صورت امکان بخشی از پارک دانشجو را به‌عنوان پارک اختصاصی بانوان در نظر بگیریم.

وی با اشاره به فضای سنتی حاکم بر شهر بوشهر گفت: برنامه‌ریزی‎ها و اقدامات باید با در نظر گرفتن همه جوانب و همچنین باورها و عقاید مردم باشد.

نایب‌ رئیس شورای شهر بوشهر افزود: هدف ما فقط ساختن یک پارک نیست بلکه اگر قرار است کاری برای بانوان انجام شود باید همه موارد ازجمله مسافت راه، سهولت دسترسی، امنیت و … پیش‌بینی شود.

عبدالله‌زاده با اشاره به راه‎اندازی اتاق فکر بانوان گفت: ایجاد اتاق فکری برای بانوان ایده بسیار خوبی بود و فعالیت این اتاق می‌تواند در بسیاری از امور مربوط به بانوان راهگشا باشد.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین