کد خبر: DT-20498
تعداد بازدید: 41بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">استاندار بوشهر گفت: بوستان امید و پارک بازی در شهرها و روستاهای بوشهر احداث می‌شود.</span>

به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مصطفی سالاری در نشست با فرمانداران و بخشداران استان بوشهر با بیان اینکه دو انتخابات مهم امسال برگزار می‌شود، اظهار داشت: هدف ما انتخاباتی سالم، رقابتی و مشارکت حداکثری مردم در این عرصه سیاسی اجتماعی است.

استاندار بوشهر با تاکید بر بی طرفی مسئولان در انتخابات گفت: انتخابات باید بی طرفانه و سالم برگزار و در این راستا باید مراقبت جدی برای پیشگیری از ضایع شدن حق کاندیداها انجام شود.

سالاری تاکید کرد: در عرصه انتخابات باید فرصت و زمینه برابری برای تمامی کاندیداها و گروه‌ها و جناح‌های سیاسی فراهم کنیم تا حق کسی ضایع نشود.

وی، با اشاره به اجرای طرح‌های امید در استان بوشهر بیان کرد: اجرای مجموعه طرح‌های امید در استان بوشهر برنامه‌ریزی شده که باید به خوبی و همسان در تمامی نقاط استان اجرا شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه سال قبل روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت دارای زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی شدند گفت: در اجرای این طرح ۵۷ زمین مینی فوتبال در روستاهای استان بوشهر راه‌اندازی شد.

سالاری با بیان اینکه امسال روستاهای بالای ۶۰۰ نفر جمعیت دارای زمین چمن مینی فوتبال می‌شوند تصریح کرد: این زمین‌ها که دارای روشنایی نیز است تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

وی از اجرای زمین مینی فوتبال در محلات مختلف شهرهای استان بوشهر خبر داد و افزود: در مجموع تا دهه فجر ۲۵۰ زمین ورزشی مینی فوتبال در محلات ۳۷ شهر و روستاهای بالای ۶۰۰ نفر جمعیت استان بوشهر ایجاد می‌شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح سلامت دهان و دندان در استان بوشهر گفت: در اجرای این طرح افراد زیر ۱۴ سال به‌صورت رایگان معاینه و درصورت نیاز درمان می‌شوند.

سالاری افزود: علاوه بر مراکز ثابت دندان‌پزشکی ۱۲ کاروان سیار دندان‌پزشکی در روستاها و مناطق دور دست اعزام می‌شوند.

وی، اجرای طرح غربالگری بیماری‌های قلبی، عروقی و دیابت ویژه افراد بالای ۳۰ سال را از دیگر برنامه‌های حوزه سلامت در استان بوشهر برشمرد و تصریح کرد: این طرح که به صورت رایگان اجرا می‌شود افراد پس از معاینه در صورت نیاز برای درمان به مرکز درمانی اعزام می شوند.

استاندار بوشهر، افزایش پارک بازی در روستاها و شهرها، توسعه فضای سبز و تجهیز بوستان‌های امید شهری و روستایی را از دیگر برنامه‌های استان در راستای طرح امید دانست.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین