کد خبر: DT-3175
تعداد بازدید: 45بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳
<p>وزیر نفت عصر چهارشنبه و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی صبح امروز  به عسلویه می روند تا از نزدیک وضعیت ۵ فاز اولویت دار این میدان مشترک و نیاز بودجه آن را برای سال ۹۴ بررسی کنند.</p>

فردا اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از میدان مشترک پارس جنوبی بازدید خواهند کرد. بازدید امروز در راستای تصمیم گیری برای بررسی و رفع نیاز بودجه ای پارس جنوبی به منظور بهره برداری سریعتر از ۵ فاز اولویت دار این میدان است.

بیژن نامدار زنگنه – وزیر نفت – عصر دیروز تهران را به مقصد عسلویه ترک کرد تا پیش از حضور اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با مدیران منطقه جلسه ای به منظور هماهنگی و بررسی جدیدترین گزارش های کیفی و کمی ۵ فاز ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی داشته باشد.

وزیر نفت در خصوص بودجه پارس جنوبی اظهار داشت: حدود بیش از ٧٠ درصد از منابع مالی وزارت نفت به طرح توسعه میدان مشترک پارس جنوبی اختصاص می یابد، اما سال آینده سال سختی برای ما خواهد بود، از این رو به طور حتم با وجود منابع صندوق توسعه ملی و استفاده از بند ق نیاز به کمک مجلس و دولت نیاز داریم تا بتوانیم به قولهایی که در پارس جنوبی داده ایم، عمل کنیم.
منبع: تسنیم

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین