کد خبر: DT-54352
تعداد بازدید: 321بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵
دلیران تنگستان، به پدر و مادر مهندس یوسفی غبطه میخورم و به انها درود میفرستم. هر گاه صدا و سیما نخبگانی را در کنار حضرت اقا نشان میداد غصه میخوردم و میخوردیم که چرا از بوشهر استان ما کسی نیست؟ درست است فرقی نمیکند ترک، عرب، فارس، بلوچ و ... . اما عقده ای برایم شده بود. روز ۱۳ دیماه ارزویم بر اورده شد.

دلیران تنگستان، به پدر و مادر مهندس یوسفی غبطه میخورم و به انها درود میفرستم. هر گاه صدا و سیما نخبگانی را در کنار حضرت اقا نشان میداد غصه میخوردم و میخوردیم که چرا از بوشهر استان ما کسی نیست؟ درست است فرقی نمیکند ترک، عرب، فارس، بلوچ و … . اما عقده ای برایم شده بود. روز ۱۳ دیماه ارزویم بر اورده شد.

ساعت۱۳  شبکه خبر وقتی تیتر خبر را اعلام کرد یک لحظه قیافه اشنای مهندس یوسفی را دیدم اما چون یک لحظه بود گفتم اشتباه کردم. مشروح اخبار شروع شد، نه درست دیده بودم ریش پروفسوری با کت و شلوار تقریبا همیشگی.شوکه شدم. گفتم مهندس یوسفی یک بوشهری در کنار اقا بود؛ افتخار ما  و استان ما. اری این یعنی قل اللهم تعزمن تشا وتذل من تشا .

عزت دست خداست ذلت دست خد است . از روستای محصور در کوهها تنگستان و دشتستان پدر و مادری زحمتکش مزد زحماتشان را اینچنین گرفتند و مزد مردم بوشهر را اینچنین دادند .

لقمه هلال، شناخت وخداشناسی، خیر خواه مردم بودن و پشتکار خود مهندس یوسفی میشود چهره خندان منحصر به فرد رهبری که خنده اش در این‌ دیدار در‌جمع جوانان بیسابقه بود.

اری مدالها اقا را خوشحال کرده بود ولی باعث خنده اقا تلاش این عزیزان در عرصه درس و تلاش و ساختن مملکت بود. مهندس یوسفی تحول خوبی در پارس جنوبی بوجود اورده. در بحث ورزش منحصر بفرد عمل کرده. در عرصه فرهنگ شیعه و سنی منطقه را راضی کرده. در عرصه نفت و گاز مدیرتش بی نقص بوده، تعامل با استان و مدیران و ائمه جمعه و جماعات مسئولانه و برخورد تحسین بر انگیز با همکاران خود در محیط کار برادرانه و خاضعانه بوده.

این یک پیروزی دیگر برای پدر ومادر یوسفی است. آری خداوند در اخر سوره انعام میفرماید و ما میدانیم رسالت و مسئولیت را بر دوش چه کسی بگذاریم.

درود میفرستم بر پدرومادری که مزد زحمات دیروز خود را گرفتند و به ارزوی  مردم استان بوشهر که میگفتند ایکاش روزی از استان ما کسی نزد اقا و مقتدایمان اینطور خدنمایی کنند پایان دا د.

عباس‌صبوری

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین