کد خبر: DT-27086
تعداد بازدید: 159بازدید
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴
ابان ماه سال تحصيلي گذشته بود كه اعضاي شوراي دانش اموزي به جلسه با دكتر سالاري دعوت شدند تا استاندار از نزديك مطالبات انان را بشنود.

دلیران تنگستان- ابان ماه سال تحصيلي گذشته بود كه اعضاي شوراي دانش اموزي به جلسه با دكتر سالاري دعوت شدند تا استاندار از نزديك مطالبات انان را بشنود. در ان هم انديشي دانش اموزان به صراحت و صداقت، مطالبات خود را بيان نمودن كه از جمله انها اعتراض به وضعيت خنك كنندگي مدارس بود و اينكه در بسياري از كلاس هاي درس، از كولر خبري نيست و در گرماي تابستان درس خواندن دو چندان مشكل ميشود.
بعد از ان استاندار در سخناني وعده پبگيري مطالبات دانش اموزان از جمله تهيه كولر براي سال اينده تحصيلي دانش اموزان را داد. در ان ميان دختر دانش اموزي به شوخي و جدي گفت: «از اين وعده ها زياد شنيده ايم!». لبخند ديگر دانش اموزان نيز تاييد كرد كه حتما در سالهاي قبل از اين وعده ها زياد شنيده اند.
در استانه اول مهر هستيم و شوراي اموزش و پرورش استان در استانداري تشكيل ميشود، استاندار در ان جلسه خبر از تامين يك هزار و ٦٥٠ كولر گازي براي كلاس هاي دانش اموزان استان ميدهد. مديركل اموزش و پرورش با خوشحالي اعلام ميكند كه با تامين اين كولرها، تمام كلاس هاي درس استان بوشهر به سيستم خنك كننده مجهز ميشوند و بقيه لبخند مي زنند، لبخند به عمل به وعده قولي كه در دولت تدبير و اميد به دانش اموزان داده شده بود.
نوشته يونس قيصي زاده

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
ahram
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲ مهر ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۹ ق.ظ
سلام کجا مساله وسایل سرمایش مدارس حل شده، در مدرسه دخترانه پروین اهرم هنوز برخی کولرها بسیار قدیمی وجود دارند که توانایی برودت هوای کلاس ندارند،لطفا مسولین امر رسیدگی کنید.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین