کد خبر: DT-35291
تعداد بازدید: 90بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴
مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: در آستانه انتخابات فرم‌ها در حال تغییر است و مردم باید متوجه این تغییرها باشند و به افرادی که دل آن‌ها با آمریکا است رأی ندهند.
 به گزارش دلیران تنگستان به نقل از “سپاس”، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در جمع مجمع بسیجیان استان بوشهر بابیان اینکه کسی که نقشه راه را در اختیار نداشته باشد گمراه می‌شود، گفت: افرادی که نقشه دشمن را نشناسند ممکن است در مسیر فریب قرار گیرند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان اظهار کرد: اگر اسلام ناب مانند گذشته در کتاب‌ها و ذهن‌ها باشد اتفاقی نخواهد افتاد و مانند نسخه شفابخشی عمل خواهد کرد که شفا نخواهد داد.

شریعتمداری افزود: اسلام ناب ذاتاً ظلم‌ستیز است و اسلامی که ظلم‌ستیز نباشد مانند اسلام آمریکایی و اسلام‌های عجیب‌وغریب است.

این تحلیل‌گر مسائل سیاسی با اشاره به اسلامی که به پرخوری در کنار فقر تن دهد اسلام واقعی نیست، بیان کرد: اسلام یک باور است و جای باور در درون قلب‌ها است، پس اسلام مرز نمی‌شناسد و برای عبور نیاز به ویزا ندارد و به هر نقطه‌ای که مسلمان‌نشین باشد حرکت خواهد کرد.

وی عنوان کرد: قد علم کردن نظام سلطه در برابر ایران، درگیری ماهیتی با ایران و قد علم کردن طرفین برای نابودی هم دیگر از مهم‌ترین عامل تأکید حاکمیت در اسلام است.

این فعال رسانه‌ای تصریح کرد: این روزها درگیری نظام سلطه برای نابودی و محو کردن ایران قد علم کرده و ایران نیز بلعکس همین کار را انجام می هد.

این فعال سیاسی ابراز کرد: ایران همه ماهیت آمریکا را از او سلب کرده است به همین علت برخی افراد ساده لو و در مواردی احمق هستند که فکر کنند دشمن تبدیل به رقیب و بعدازآن به شریک و پس‌ازآن به دوست تبدیل خواهد شد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با توجه به اینکه ایران گام‌های مآثری برداشته است، خاطرنشان کرد: هرکس جنسی را ارزان خریداری کند، او را رزان خواهد داد و گوهری را با یک‌تکه نان عوض می‌کند به همین دلیل برخی از کشورهای منطقه برای چند دلار ماهیت خود را به‌راحتی عوض می‌کنند پس نباید از حرف غافل شد.

شریعتمداری اذعان کرد: توافقی که در آن منافع ایران تأمین می‌شود انجام نخواهد شد چون غرب پای میز مذاکره می‌نشیند اما دل و نگاهش به سمت یمن، عراق و افغانستان و دیگر کشورهای منطقه است و یکی از مهم‌ترین خواسته‌های حریف خدشه‌دار کردن جایگاه ایران است.

این فعال رسانه‌ای تأکید کرد: مؤمن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود، حریف هیچ‌گاه از سناریو سوخته مانند سال ۸۸ استفاده نخواهد کرد و ما باید متوجه نقشه‌های جدید و تازه به نام نفوذ باشیم.

این تحلیل‌گر سیاسی بابیان اینکه دشمن در حال نفوذ در ساختار نظام، مراکز تصمیم‌ساز و سیاست پرداز است، افزود: حریف برای نفوذ نیاز به افراد باسابقه در نظام که مردم او را بشناسند دارد.

وی بیان کرد: افرادی که به هر دلیل از نظام فاصله بگیرند آماده شکار شده و هر موقع شکار شوند زبان حریف را به کام می‌گیرند، چنین افرادی تابلو پر سابقه‌ای دارند اما باید شناسنامه آن‌ها مورد ارزیابی قرار گیرد.

این فعال سیاسی بابیان اینکه از افرادی که تابلو و شناسنامه آن‌ها متغیر است بترسید، عنوان کرد: در آستانه انتخابات فرم‌ها در حال تغییر است و مردم باید متوجه این تغییرها باشند و به افرادی که دل آن‌ها با آمریکا است رأی ندهند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان خطاب به نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی در شهرها افرادی که آزمون داده و مجود دارد به دلیل شکستن رأی وارد میدان انتخابات نشوند و احساس تکلیف خود را در جای دیگر انجام دهند.

وی با توجه به اینکه در مجلس شورای اسلامی هیچ خبری نیست، تصریح کرد: هیئت اجرایی در بسیاری از شهرها افرادی که سابقه محکومیت قضایی داشتند را تائید کرد و این حرکت یک ترفند و شیوه جدید است.

در پایان این مراسم از خانواده شهید شاهینی تجلیل شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین