This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-54832
تعداد بازدید: 304بازدید
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۵
علي اکبر دهقاني : از بهمن ماه سال 1394 و پس از ورود قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به صدرا و با انتخاب شايسته سردار محمدرحيم دهقاني به عنوان مديرعامل اين شرکت بزرگ و پيشتاز صنعتي شاهد پيشرفت و تغييرات شگرفي در تمامي زمينه هاي صنعت دريايي بوده ايم.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از آباد سبز، علي اکبر دهقاني مدير کارخانه کشتي سازي بوشهر اظهار داشت: از بهمن ماه سال ۱۳۹۴ و پس از ورود قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به صدرا و با انتخاب شايسته سردار محمدرحيم دهقاني به عنوان مديرعامل اين شرکت بزرگ و پيشتاز صنعتي شاهد پيشرفت و تغييرات شگرفي در تمامي زمينه هاي صنعت دريايي بوده ايم .

يکي از اين موارد که قديمي ترين زمينه فعاليت شرکت صدرا مي باشد، بخش کشتي سازي است که در سالهاي گذشته دچار رکود و توقف شده بود و بحمدالله در يک سال اخير با مديريت جهادي و تلاش بي وقفه ي کارشناسان و کارگران مجددا به چرخه ي ساخت شناورهاي مختلف بازگشت.

از جمله ساخت سه فروند شناور صيادي ترالر اقيانوس پيما که با جديدترين متد طراحي روز دنيا و تجهيزات نوين صيادي و ناوبري ساخته شده و در حال ساخت هستند.

روز چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۶ با حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه محبوب بوشهر حضرت آيت الله صفايي بوشهري و مديرعامل محترم شرکت صنعتي دريايي ايران سردار دهقاني و همچنين فرماندار محترم بوشهر و تعدادي از مديران محترم سازمان ها و ادارات شهرستان بوشهر در کارخانه کشتي سازي بوشهر شاهد به آب اندازي دومين فروند از اين شناورهاي پيشرفته صيادي بوديم و انشالله به زودي و تا ۴ ماه آينده سومين شناور هم به آب اندازي خواهد شد.

اين شناور به ابعاد ۴۰متر طول و ۹/۶ متر عرض و ارتفاع ساختماني ۴/۴ متر قابليت صيد تا عمق ۱۵۰ متري در درياي عمان و اقيانوس هند را دارا مي باشد.

مدت درياماني اين شناور تا شصت روزمي باشد که  ظرفيت صيد و انجماد ۲۲۰ تن ماهي را دارد.

از ويژگيهاي اين شناور صيادي مي توان به پايداري بسيار بالا در دريا ،نيمه مکانيزه بودن سيستم صيد،مدت صيد ۶۰ روزه،طراحي بدنه مناسب جهت  اقيانوس،ديد ۳۶۰ درجه ناخدا در پل فرماندهي،جانمايي مناسب تونل انجماد وسردخانه ها،فضاي اماکن  زيست لوکس جهت ۲۲ پرسنل و قابليت صيد در شرايط بد جوي اشاره نمود.

همچنين در مدت يکسال ساخت اين شناور حدود ۶۰۰۰۰ نفرساعت کار انجام شده و تعداد ۱۰۰ نفر به شکل مستقيم و غير مستقيم براي ساخت اين شناورها فرصت شغلي ايجاد شده است.

مدير کارخانه کشتي سازي صدرا بوشهر در پايان افزود :

در حال حاضر اين کارخانه با توان کمتر از ۳۰ درصد ظرفیت واقعی خود مشغول به کار است و آمادگي افزايش ظرفیت صد در صد  دارد. اکنون که به حول و قوه الهي بستر کار براي افزايش ظرفيت ساخت انواع شناورها مهيا می باشد از مسئولین محترم خصوصا استاندار مردم مدار بوشهر که همواره حامی صدرا بوده انتظار می رود از طریق واگذاری پروژه های طراحی و ساخت شناور های بزرگ مورد نیاز کشور به اين شرکت از پتانسیل مناسب موجود در استان بهره برده و ضمن افزایش آمار اشتغال در سطح استان ، بستری مناسب برای تحقق دستور مقام معظم رهبری در عرصه اقدام و عمل و شکوفایی اقتصاد ملی را فراهم نماییم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین