کد خبر: DT-23626
تعداد بازدید: 439بازدید
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۴
خبری خوشحال کننده برای هر رزمنده ای که بهرام را میشناسد. بهرام لیاقت بهتر از این جاها دارد. هرکس بهرام را بشناسد باید به این اقدام مسئولان استان احسن بگوید. ما به بهرام نکیسا در لباس خدمت به مردم چه در جبهه بدون گرفتن عکس وچه الان در هر پست مدیریتی . که خدمت میکند وبرازنده اش باشد به وجودش  افتخار میکنیم

دلیران تنگستان، بهرام نکیسا مدیرعامل جدید شرکت عمران عالیشهر شد.  خبری خوشحال کننده برای هر رزمنده ای که بهرام را میشناسد. بهرام لیاقت بهتر از این جاها دارد. هرکس بهرام را بشناسد باید به این اقدام مسئولان استان احسن بگوید.

نکیسا را در جبهه بارها دیدام و میشناسم. در شهر چند بار اورا  دیدم فرقی نکرده. متواضع واهل فرهنگ جبهه. او را میشود اصلاح طلب نام برد اما برازنده بهرام رزمندگی است.

بیخود میکنند کسانی که خودشان یکبار به جبهه امدند و عکس گرفتند  برای اینروزها .

بعضیها عکس گرفتند تنها با یکبار امدن به جبهه در پشت پدافند پشت تیر بار کنار کاتیوشا در قایق مسلح در دست گرفتن نارنجک و…. اما همانجا هم اهل عمل نبودند وریاکاری در ذاتشان بود . میشناسم خوب هم میشناسم وهمه رزمندگان میشناسند انها را. اما بهرام رزمنده نماز شب خوان بود زاهد شب شیر روز. امروز چون طیف دیگر اورا میشناسند به او احترام میگذارند ما میگویم اصلاح طلب والله.اما چون خود چیزی جز تخریب در دستور کار نداریم مجبوریم اورا اینطور ببینیم. ما به بهرام نکیسا در لباس خدمت به مردم چه در جبهه بدون گرفتن عکس وچه الان در هر پست مدیریتی . که خدمت میکند وبرازنده اش باشد به وجودش  افتخار میکنیم .برای او ارزوی موفقیت میکنیم وبه دست اندرکاران زدن حکمش افرین میگوییم.

 

مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، صبح امروز با حضور اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید، معاون امور عمرانی استانداری بوشهر، اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت برگزار شد.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر؛ محسن نریمان مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور طی حکمی بهرام نکیسا را به عنوان مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر منصوب کرد.

در این مراسم رحمانی عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از تلاشهای کلیه پرسنل شرکت عمران عالیشهر خصوصا محمدی باغملایی طی این سالها تشکر نمود و به ارائه گزارش در رابطه با اقدامات صورت گرفته در سالهای گذشته پرداخت.

در ادامه محمدی باغملایی به ارائه گزارشی در زمینه فعالیتهای صورت گرفته و همچنین موانع و مشکلات موجود پرداخت.

در پایان جلسه نکیسا مدیرعامل جدید شرکت عمران عالیشهر به بیان مسائل و مشکلات و همچنین افق های مدیریت در سال ۱۴۰۴ در ایران اشاره نمود و گفت: ما برای رسیدن به این افق که نیاز ملی است باید در کنار یکدیگر باشیم.

در پایان این مراسم حکم انتصاب مدیرعاملی شرکت عمران عالیشهر و عضو هیات مدیره به نکیسا اعطاء شد و با اهداء لوح تقدیر و هدیه یک جلد کلام ا… مجید از محمدی باغملایی قدردانی شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
جانباز از اهرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ مرداد ۱۳۹۴ در ۹:۵۶ ق.ظ
به همرزم عزیزم شیرمرد جبهه ها این انتصاب را تبریک میگویم.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین