This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

 چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-39137
تعداد بازدید: 51بازدید
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۴
سخنگوی ستاد انتخاباتی زینب اسماعیلی گفت: برگزاری تریبون آزاد یکی از راه های آگاهی مسئولین از مشکلات مردم و هفکری با آنها است.

سید مسلم موسوی در گفتگو با خبرآنلاین با بیان اینکه یک کاندیدا باید آگاهی کامل از مشکلات مردم داشته باشند و بهترین راه ارتباط مستقیم با آنها است، اظهار داشت: برگزاری جلسات تریبون آزاد از ابتکارات این ستاد بود که با حضور شهروندان بوشهری و زینب اسماعیلی کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در صورت اینکه مسئولین گوش شنوایی  برای شنیدن مشکلات افراد جامعه خصوصا جوانان داشته باشند می توانند موجب گسترش امید  در جامعه باشند، افزود: همفکری با مردم برای حل مشکلاتی که خود درگیر آن هستند بهترین تدبیر خواهد بود.

سخنگوی ستاد انتخاباتی زینب اسماعیلی عنوان کرد: مقام معظم رهبری تاکید بر برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و تریبون های آزاد در جامعه خصوصا در مراکز دانشگاهی دارد که تا کنون حرکتی جدی در راستای اجرای این بخش از فرمایشات رهبری در استان شاهد نبوده ایم.

موسوی بیان کرد: این حرکت آغازی برای این است که به امید خدا و مشارکت مردم پس از انتخاب دکتر اسماعیلی به عنوان نمایندگی مجلس نیز شاهد برگزاری این برنامه ها و نشست های گفتگویی فرا از دیدگاه های جناحی و سیاسی در راستای حل مشکلات و معضلات جامعه و حرکت رو به جلوی در راستای توسعه و رشد استان بوشهر برگزار کنیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین