پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 19
کد خبر: DT-30582
تعداد بازدید: 77بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۴
برگزاری اولین نمایشگاه «کتاب هنر»
برگزاری اولین نمایشگاه «کتاب هنر»
خبرگزاری میراث فرهنگی – فرهنگ و هنر- همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه «کتاب هنر» به همت موسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) از ۲۳تا ۳۰ آبان در نگارخانه آیینه صبا برگزار می‏شود.
این نمایشگاه، نخستین دوره نمایشگاه کتاب‏ هنر است که بیش از ۲۰موسسه انتشاراتی فعال (دولتی و غیردولتی) در حوزه هنر، متشکل از۶۰ ناشر فارسی و ۲۰ ناشر لاتین به معرفی و عرضه کتاب‏های تخصصی هنر، برای دانشجویان، پ‍‍ژوهشگران، هنرمندان و علاقه‌مندان می‏‌پردازند.
ویژه نشر، آبان، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تهران، حکمت، دانشگاه هنر، میراث، سمت، هرمس، پیکره،بیهق، پرگار، نمایش، ارشاد،خانه هنرمندان، میردشتی، ماهور، سوره مهر، نشر نظر، سروش، گویا، افراز، طاقچه و انتشارات فرهنگستان هنر (موسسه متن و پژوهشکده هنر) از جمله ناشرانی هستند که در این نمایشگاه مشارکت دارند.
نخستین نمایشگاه تخصصی «کتاب هنر» ایران با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه کتاب و موسسه فرهنگی هنری صبا (وابسته به فرهنگستان هنر) از ۲۳ آبان گشایش می‏‌یابد و تا ۳۰ آبان همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در موسسه صبا به نشانی: خیابان ولی عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، فر
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین